Türkçemizi katletmeyin !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş bu konuda haklı batıya özenme açıyor bunları biz müslüman bir ülkeyiz batılılaşma ne

Teşekkür ederim ama düşünceniz yanlış.Batının teknolojisini almalıyız.Batıdan alıcağımız çok şey var daha.. Ayrıca ülkemizde inanç özgürlüğü bulunmakta. Neyse konu kaymasın amirim kilitler yoksa :)

Jomolocco

Jomolocco

Üye
  • Beğen
Tepkiler: x-scarface
Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

Turan

Turan

Üye
telefondan bazen kısaltarak yazarım ama kesinlikle w-q kullanmam. Pc de asla kısaltma yapmam. :oke: şuan mobilim

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Mesenger gencliginden gelen bir akim mert bu zamaninda bir cok kisi xD yapti eyw, nbr falan yazdi ama zamanla geciyor

• Beğen
Tepkiler: Joker
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

hala atlatamamış olanlar var ama :hmmm

20-25 yasina kadar devam etmeyecek ya bunu yapanlar maksimum 15 yasinda zaten moda gibi bir sey bu ama zamanla geciyor su anda hic w,q kullanan arkadasim kalmadi mesela

• Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici

20-25 yasina kadar devam etmeyecek ya bunu yapanlar maksimum 15 yasinda zaten moda gibi bir sey bu ama zamanla geciyor su anda hic w,q kullanan arkadasim kalmadi mesela
sen şanslısın o zaman kanka benim hala var malesef adam 22 yaşında hala nbr nbyn diye mesaj atıyo xd nedir ya :d:

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi

Kelimelerin baş harflerini büyük yazıyorsun mesela ayrıca wehere değil o where olacak :d:

:ehe

- - - Eklendi - - -

Pardon Where Miş :D

:ah

- - - Eklendi - - -

Üff sNne be sLk.s.s istdğim gbi knşrum.s .s

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Al işte :D

- - - Eklendi - - -

Mesenger gencliginden gelen bir akim mert bu zamaninda bir cok kisi xD yapti eyw, nbr falan yazdi ama zamanla geciyor

13-14 yaşındayken nbr,npyn,eyw kullandım kabul ama xD-xd nedir abi ya :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
oo ben xD kullanırdım :D hatta ben XD yapardım arkadaşlar XD değil xD derlerdi :D

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
:dover:

MrTech

MrTech

Üye
:dover::dover::dover::dover:

BelaMonte

BelaMonte

Üye
tmm bndn snra dzgn knşcğım.. hıh . se, ses, ses1, 2 tamam düzgün konuşuyorum. zaten lumia 920 akıllı klawye sayesinde kısaltmalı yazamıyoruz :D

comando_legend

comando_legend

Üye
Telefonda kısaltmasız mesaj yazdığımda çok resmisin diyenler oluyo bana

TheMadness

TheMadness

Üye

Buna baya güldüm :D

Üst Alt