Türkçemizi katletmeyin !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Battal,Yaşar sizlere lafım yok kardeşim :) Ömer bende dikkat etmeye çalışıyorum sürekli :D Ama bazı kişileri görünce :ah

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Görünce uyarcam artık :naughty:

x-scarface

x-scarface

Üye
  • Beğen
Tepkiler: hikmet366 ve Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici
Türkçemizi lütfen doğru kullanalım.İnsanız sonuçta yazımda felan hatalarımız olabilir :hmmm

Ama kısaltmalar kullanmak(ytr,tmm,bn vs..),İngilizce harfler-kelimeler kullanmak(q,w,x,what,where vs..).Bunlar çok yanlış şeyler bence,lütfen rica ediyorum dikkat edelim arkadaşlar..

Özelliklede büyük-küçük harf şeklinde yazanlar :angry:

3-5 kişi var gözüme çarpan :hmmm

Sizin yorumlarınız nasıl bu konuda?

Bana kalırsa direk Türkçe'ye hakarettir bu . Nedir ya bu slm nbr falan ? Atamız bize nasıl bıraktıysa öyle kullanın.Gerçekten görmek bile utanç veriyo bana :hmmm

Bu arada hangi joker :D

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Haklisin. Turkce karakterlerle yazamiyorum symbian kullaniyorum genelde tuslar kucucuk oluyo :)

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Türkçemizi lütfen doğru kullanalım.İnsanız sonuçta yazımda felan hatalarımız olabilir :hmmm

Ama kısaltmalar kullanmak(ytr,tmm,bn vs..),İngilizce harfler-kelimeler kullanmak(q,w,x,what,where vs..).Bunlar çok yanlış şeyler bence,lütfen rica ediyorum dikkat edelim arkadaşlar..

Özelliklede büyük-küçük harf şeklinde yazanlar :angry:

3-5 kişi var gözüme çarpan :hmmm

Sizin yorumlarınız nasıl bu konuda?

Çok haklısın Mert. Türkçe kirletilmemesi gereken muazzam bir dil. Sahip çıkmalıyız. Ama herkes senin benim gibi değil kirletiyolar güzelim Türkçe yi.

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Birazcık duyarlı olursak yeter,tek isteğim bu arkadaşlar :good:

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
arkadaş bu konuda haklı batıya özenme açıyor bunları biz müslüman bir ülkeyiz batılılaşma ne

Üst Alt