Türkcell Neden Pahalı

Sponsorlu Bağlantılar

Eric_draven

Üye
    Konu Sahibi
Türkcell Neden Pahalı
arkadaşlar bunu sürekli duyuyor yada okuyorsunuzdur. türkcell diğer 2sinden daha pahalı diye...
vodafone ve avea özelleştirme mantığıyla alındığı için yıllarca türkiyede vergi muhafiyeti ve ssk mahrumiyeti kazanan firmalar. yani bu ülkeye resmen tek kuruş vergi ödemedikleri gibi birde biz daha yeni geldik bu rekabet haksız diye saçma sapan davalar açıp türkcellin baz istasyonlarının bir kısmını bedava kullanıyorlar. yani türkcellin daha pahalı olmasındaki tek neden türk firması olması bu yüzden astronomik vergiler ödemesi. vodafone ingiltereye avea ise italyaya vergi ödüyorlar yani onlara vrdiğiniz her kuruş bu ülkelere gitmekte..
ayrıca kampanya ayrıntılarına biraz dikatli bakarsanız zaten düzenbazca oyunlar yaptıklarını görürsünüz bu firmaların...

• Beğen
Tepkiler: HakaN-06, meklöğ ve ahmet1791

t_0lga

Üye
çok güzel özetlemişsin

milestone

milestone

Üye
böyle olduğunu bilmiyordum,eğer gerçekten bu yazılanlar doğruysa,şuan kendimi enayi gibi hissediyorum

fireman87

fireman87

Üye
Tespit güzel.

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Turkcell kaliteli hizmet verdiği içinde pahalı.

buketcik

buketcik

Üye
teşekkürler güzel bir konu.

eurowision

eurowision

Üye
iyi sallamışsın... :oke: Türkiye artık Google'dan bile vergi alıyor. :oke: Vodafone cepnet normalde 5,5TL 2,5TL vergisini Türkiye Cumhuriyetine ödüyor. Saçmasapan konu açmışsın :angry: insanları yanlış bilgilendiriyorsun. :off: Konunun silinmesini talep ediyorum. :evet:

Turkcell'in pahalı olması kalitesinden dolayıdır. M. Emin Karamehmet'in açgözlülüğündendir. Bakınız; Digitürk. + Turkcell müşterilerini yolunacak kaz yerine koyuyor...

phasan

phasan

Üye
hımm

phasan

phasan

Üye
En pehalısı türkcell

Eric_draven

Üye
    Konu Sahibi
iyi sallamışsın... :oke: Türkiye artık Google'dan bile vergi alıyor. :oke: Vodafone cepnet normalde 5,5TL 2,5TL vergisini Türkiye Cumhuriyetine ödüyor. Saçmasapan konu açmışsın :angry: insanları yanlış bilgilendiriyorsun. :off: Konunun silinmesini talep ediyorum. :evet:

Turkcell'in pahalı olması kalitesinden dolayıdır. M. Emin Karamehmet'in açgözlülüğündendir. Bakınız; Digitürk. + Turkcell müşterilerini yolunacak kaz yerine koyuyor...

senin ki bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak.. bu ülkede ofis açan her firma tabiki vergi ödeyecek.. vodafone sadece iletişim vergisi ödüuyor ki bunuda bi şekilde geri almakta zaten.. aç google i da özelleştirmeyle lınan firmaların vergi muafiyetlerini oku... digitürk mü pahalı? lige ödediği para tüm dünya da bir lige ödenen en fazla para.. sen yurtdışındaki muadillerine bak bakalım maç başı kaç para ödüyorlar... m.e. karamehmet bu ülkede kuvai milliye ruhuna sahip tek patron...

omerynd

omerynd

Üye
bence de tamamen aç gözlülüktendir bu pahalılık. Diğerlerinin daha altında hizmet veriyor ama daha yüksek fiyat istiyor. neden. çünkü ne isterse vereceksiniz ne de olsa. o yüzden Turkcell i hiç sevmiyorum ve gerekmese kullanmam da. sadece mesa j için ayda 10 lira veriyorum onları da temiz iletmiyor. haram zıkkım olsun

y n s c n

y n s c n

Üye
arkadaşlar bunu sürekli duyuyor yada okuyorsunuzdur. türkcell diğer 2sinden daha pahalı diye...
vodafone ve avea özelleştirme mantığıyla alındığı için yıllarca türkiyede vergi muhafiyeti ve ssk mahrumiyeti kazanan firmalar. yani bu ülkeye resmen tek kuruş vergi ödemedikleri gibi birde biz daha yeni geldik bu rekabet haksız diye saçma sapan davalar açıp türkcellin baz istasyonlarının bir kısmını bedava kullanıyorlar. yani türkcellin daha pahalı olmasındaki tek neden türk firması olması bu yüzden astronomik vergiler ödemesi. vodafone ingiltereye avea ise italyaya vergi ödüyorlar yani onlara vrdiğiniz her kuruş bu ülkelere gitmekte..
ayrıca kampanya ayrıntılarına biraz dikatli bakarsanız zaten düzenbazca oyunlar yaptıklarını görürsünüz bu firmaların...

kesinlikle çok haklısın arkadaşım. Ayrıca şimdi fiyatlara baktığımızda Turkcell kalitesi ve verdiği hizmetlere göre bence gayet ucuz... Platinium abonesiyim ve inanın dün telefon açtım bugün Sim Kartımı mini cooper araçlarla getirmişler. Üstün hizmet budur işte. Avea ise daha 3 aydır "Bağlantı Hatası" sorununu çözecek :s

Eric_draven

Üye
    Konu Sahibi
deneyin... twitter a girin avea vodafone ve türkcell hakkında 3 farklı şikayet girin.. 5 dakika içind etürkcellden özel mesaj alacaksınız ve 2 dakika içinde aranacaksınız...

RepresentativE

RepresentativE

Üye
Selam Arkadaşlar ;
Turkcellin diğerlerine göre biraz daha pahalı bulunmasının sebebi BTK dediğimiz kurum Turkcellin kampanyalarının %80 ine izin vermiyor,daha kampanya çıkmadan yasak geliyor.Çünkü sen lidersin diğer firmalarlada rekabet olması açısından çıkacak bomba gibi kampanyalara izin vermiyor. yani interneti bile engellemeye kalkan BTK dan kaynaklanıyor, perde arkasındaki faktör olduğu için kimse görmüyor.Yorum yapmadan ve kimseyi suçlamadan önce çok ince detaylı bir inceleme yapmanızı öneririm.:oke:

Vergiden kaynaklı sorun olacağını sanmıyorum sonuçta Vodafone da Avea da faturalı müşterilerine her ay fatura gönderiyor ve Faturada zaten devlete ödenen rakamlar görünüyor.

cargo3230

cargo3230

Üye
yaa arkadaşlar turkcelin tekeli dönemlerini hatırlasanıza milleti sağmak için neler yapmadılar allahtan avea ve telsim yani vadafone çıktıda rekabetten ucuzluk doğdu telefon tv internet siz hizmetten bahsediyosunuz biz neti 8 mb e çıktı diye öve öve bitiremedik japonyada 5 gb lerde kullanılırken yandaşı olan kendi sevdiği hakkında atıp tutuyo bunların yarısından bile daha ucuz olmalı fiytlar yok istemişte mini cupırla getirmişler kapıya yediğin kazıklarla 15-20 sene baz alınırsa o mini kupır senin olurdu :) ama anlayana tabi

Joker.

Joker.

Üye
Arkdaşlar turkcell in phalı olma nedeni kaliteli hizmet sunuyor yenilikler onda Edirnede azatlı köyünde (oralı değilim) vodefone 0 turkcell ful cekiyor ve türk markası

phasan

phasan

Üye
joker turkcell turk malı degıl sadece yuzde 40 turk sırketının

Joker.

Joker.

Üye
abowwww tşk bilmiyordum

Burak

Üye
ne derseniz diyin pahalı işte

----------Eklendi @ 01:31:20 ---------- Yazıldı @ 01:30:40 ----------