türkcell e ne oluyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crazy2354

Üye
    Konu Sahibi
türkcell e ne oluyor
ya evdeyim bazı yerlerde çekmiyo hiç bazen çekiyo 1 tane filan oluyo anca oturma odasında tam çekiyo okula gidiyom düzgün derse giriyom hiç çekmiyo yada 1 tane çekiyo anlamadım nasıl bir iştir bu ve 0.facebook.com çok ağır ve yavaş giriyo bide bunu anlasam geceleri düzeliyo 12 gibi

• Beğen
Tepkiler: p-siko mobile, crazyferit ve must20

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Ben Turkcell'in çekim gücünden çok memnunum.Geçen gün dağlık bir alandaydım.Vodafone'un hiç çekmediği yerde Turkcell çekiyordu.Hatta asansörde telefon görüşmesi yaptığım çok olmuştur.

Sorun telefonun şebeke frekanslarından olmasın.Başka bir telefonla denedin mi hiç?

crazy2354

Üye
    Konu Sahibi
_є_®_¢_α_N_™;2919711' Alıntı:
Ben Turkcell'in çekim gücünden çok memnunum.Geçen gün dağlık bir alandaydım.Vodafone'un hiç çekmediği yerde Turkcell çekiyordu.Hatta asansörde telefon görüşmesi yaptığım çok olmuştur.

Sorun telefonun şebeke frekanslarından olmasın.Başka bir telefonla denedin mi hiç?

dağda çeker yani orası boş diye ama okulda evde nasıl tma çekmez bir anlasam

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
dağda çeker yani orası boş diye ama okulda evde nasıl tma çekmez bir anlasam

Dağda çeker çekmesine de "Turkcell" çeker.Vodafone'la babam görüşme yapmaya çalıştı şebeke olmadığı için yapamadı.

¦ ° pî§køpât °¦

¦ ° pî§køpât °¦

Üye
Turkcell genelde her yerde çekiyor bende hiç sorun yaşamadım sizin hazır kart'ta bir sorun olmasın...

Lacoste

Lacoste

Üye
istasyonları falan değiştiriyolar ondandır

pampilo

Üye
Vodafone'nun çekmeyip Turkcell'in çektiği yer var mı? Vodafone her yerde çekiyor dostlar.

ferdigecici

Üye
3 Hattıda Aktif Şekilde Kullanan Biriyim Ankarada Öğenciyim Her Ay Memleket amasya ya gidip Gelirim Kim Ne Yazarsa Yazsın Türkcell Harbi Çekiyor.

maxirabit

maxirabit

Üye
Başka telefonlarda da dene hattını bazen kullanılan telefonlar toza falan mağruz kalıyor,anten yerini toz kaplıyor ozaman da çekim gücü azalabiliyor.

timur_55

Üye
Turkcell in çekmediği yer yok desem pek de yanlış olmaz.
vodafonun çekmediği çok yer gördüm ben :) O reklamlar falan hikaye.

crazyferit

crazyferit

Üye
benimde sorunum bu tuvalette net çekiyo odada bir tane diş gösteriyo sorun ne olabilir ?

p-siko mobile

p-siko mobile

Üye
turkcellin çekim gücü mükemmel :D facebook yenilik yapıyor diye ağır çalışıyor olabilir :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt