Türk Telekomdan Yepp Yeni ANDROİD li Cep telefonu kampanyası (ilk defa burada)

Sponsorlu Bağlantılar

ömerpekacar

Üye
    Konu Sahibi
Türk Telekomdan Yepp Yeni ANDROİD li Cep telefonu kampanyası (ilk defa burada)
arkadaşlar bugün mail ve ardından telefonlar geldi

telefon android işletim sistemli 3.2 mpx kameralı ve capasitive dokunmatik ekranlıdır
arkası aynı blackberry lere benziyor birde mevcut mausu var altda blackberrylerdeki gibi
ayrıntılı bilgi için msj veya ileriki günlerde

telefon budur arkadaşlar elime aldım ben basit bişi deil 24 ay taksitle faturanıza yansıyor alabilmeniz için 6 aydan fazla telefon abonesi olmanız gerekmektedir toplam fiyatı 650 tl ...
telefonun resmi :

• Beğen
Tepkiler: kol@j

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
android 1.5 yüklü 2.1 olsaydı alırdım hemen sağolasın

ömerpekacar

Üye
    Konu Sahibi
50 kişi bakmıs bir yorum yokmu :D

mskodal

Üye
iyi hoş ama telefon biraz boş gibi geldi bana, bütün firmalar bu huawei ye kafayı taktılar ucuz diye ne anlamı varsa anlamıyorum... saçma sapan modelleri getireceklerine htc samsung a bir tane sağlam model cihaz yaptırsınlar iyi bir anlaşma ile satış rakamlarının milyonları bulmaması içten bile değil... ama ne denir ki alana hayırlı uğurlu olsun aldıktan beş dakika sonra cihazın fiyatında %80 düşüş olmasına hiç şaşırmasınlar...

heathrow

heathrow

Üye
Güzel telefona benziyor:oke: Telekom daha önce de Samsung Omnia Lite kampanyası yapmıştı sanırım.
Bu arada Huawei mobil modem markası değil mi, yanlış mı hatırlıyorum?:hmmm Aynı markanın cep telefonu mu?

ömerpekacar

Üye
    Konu Sahibi
huawei büyük bir firma türkcell wınn mobil modem cep telefonu ve modem daha birçok şey üreten bir firmadır

rozetli

Üye
t.telekomdan lg 735 aldım acayip memnunum w.mobile 6.1 işlemcili gayet iyi

enescebeci

enescebeci

Üye
saol

tornado1981

Üye
güncellemeye nerden ulaşabilirim..._?

edogan260

edogan260

Üye
Bence pek iyi görünmuyor

tiryaki102

Üye

TTNET Mobil ile Huawei U8230 Android 3G Cep Telefonuna ayda sadece
26,90 TL'ye sahip olabilirsiniz.

TTNET Mobil'lilere Özel!

Huawei Android U8230 Cep Telefonu Kampanyası kapsamında
telefon özellikleri satış şekli ürün fiyatı ve kampanya detayları sıkça sorulan sorular
3.5-inç TFT-LCD düz kapasitif dokunmatik ekran.
320X480 (HVGA)

Çözünürlük
64K renk
Boyutlar:
ll6mm(L)x62.5mm(W)x13.6mm(T)
Ağırlık
( pil dahil): 135g
Harici Arayüz:
Standard Micro USB, microSD Card slot, 2.5mm kulaklık
Harici Hafıza Desteği:
microSD Card slot (6GB’a kadar)
işlemci:
Oualcomm MSM7200ATM, 528MHz
Hafıza:
ROM:512MB, RAM:320MB
Pil:
500mAH
Bekleme süresi:
300 saate kadar
Konuşma süresi:
210 dakikaya kadar
Şarj süresi:
4 saatin altında
Kamera:
3.2 MP AF 8t 0.3MP Çift Kamera
Bluetooth:
V2.1+EDR
WiFi:
802.llb/802.llg
işletim Sistemi:
AndroidTM 1.5
Email:
POP3/IMAP, Android üzerinden
USB Özellikleri:
Depolama birimi

USB modem

Şarj ünitesi

Satış Şekli : TTNET faturası üzerinden ve kredi kartı ile olmak üzere bayilerimiz için iki farklı satış opsiyonu mevcuttur

Ürün Fiyatı : TTNET Faturası üzerinden 26,90 TL x 24 ay taksitle ürün satılmaktadır.

İnternet Erişim Hizmeti ayrıca faturalandırılacaktır. Kampanya'dan kaynaklanan 9,04 TL’lik Damga Vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılacaktır.
Kredi kartı ile Bonus, World, Axess, Vakıfbank, Bank Asya, HSBC, İş Bankası kartlarına tek çekim/12 taksitle satış yapılabilmektedir.

Tek Çekim Fiyatı : 562 TL
12 Taksit Fiyatı : 601 TL

ANDROID U8230 CİHAZ KAMPANYASI İLE İLGİLİ SORULAN SORULAR ve CEVAPLARI

1) Kimler TTNET faturasına 24 ay taksitli Huawei Android U8230 Cihaz kampanyasından faydalanabilecektir?
· Bu kampanyadan yararlanmanın ön şartı TTNET ADSL sahibi ve TTNET Mobil abonesi olmaktır.
· Sahip olunan ADSL paketi şu paketlerden birisinde olmalıdır:
NET4, NET4+, NET4+2, NET4 Başlangıç, NET4 Ekonomik, NET4 Profesyonel, NET6, NETLimitsiz, NETLimitsiz Başlangıç, NETLimitsiz Profesyonel, 2Limitsiz, 4Limitsiz, 4Limitsiz Profesyonel Ekstra, 8Limitsiz, 8Limitsiz Profesyonel Ekstra, VDSL 16, VDSL 32, İşyerim VDSL 16, İşyerim VDSL 32
· Müşterinin kampanyadan yararlanabilmesi için en az 6 aydır Türk Telekom müşterisi olma koşulu ve bu süre zarfında Türk Telekom’a Son Ödeme Tarihi geçmiş borcu olmaması gerekmektedir. Mevcut müşterilerinde üstteki kontrole ek olarak TTNET’e Son Ödeme Tarihi geçmiş borcu olmaması gerekmektedir. Bu kontrol sistemsel olarak yapılmaktadır.

2) Bir TC kimlik numarası aynı anda en fazla kaç adet TTNET faturasına 24 ay taksitli Huawei Android U8230 Cihaz kampanyasından faydalanabilecektir?
Aynı anda en fazla bir adet TTNET faturasına 24 ay taksitli Huawei Android U8230 Cihaz kampanyasından faydalanabilecektir.

3) Bu kampanyalar ayda kaç TL taksitle yapılmaktadır?
TTNET faturasına taksitli kampanyadan 24 ay x 26,90 TL olarak, kredi kartına taksitli kampanyadan 12 ay x 48,42 TL olarak faydalanılacaktır.

4) Mevcutta TTNET’in cihaz kampanyalarından faydalanmakta olanlar bu kampanyadan faydalanabilecek midir?
Evet faydalanabilecektir.

5) Kimler kredi kartına 12 ay taksitli Huawei Android U8230 Cihaz kampanyasından faydalanabilecektir?
ADSL abonesi olmayan TTNET Mobil aboneleri bu kampanyadan istedikleri sayıda faydalanabileceklerdir. Ancak ADSL abonesi olan TTNET Mobil aboneleri de bu kampanyadan yararlanabilir.

6) Müşteri bu kampanyadan yararlanmaktayken TTNET Mobil hattını iptal veya devir ederse ne olur?
Bir değişiklik olmaz, TTNET faturasına taksitler yansımaya devam eder. Eğer kredi kartına taksitli olarak yararlanıyorsa da bir değişiklik olmaz.

7) Müşteri bu kampanyadan yararlanmaktayken TTNET ADSL’ini iptal veya devir ederse ne olur?
Müşterinin son faturasına cihazın ödenmemiş taksit tutarlarının toplamı yansıtılır. Eğer kredi kartlı olarak yararlanıyorsa bir değişiklik olmaz.

8) TTNET Mobil’e verilen taahhüt bittiğinde ne olur?
TTNET faturasına taksitli de olsa, kredi kartına taksitli de olsa bir değişiklik olmaz. Taksitler ilgili aylarda faturaya veya kredi kartına yansıtılmaya devam eder.

9)İlk faturada müşteri cihazla ilgili neler görecektir? (TTNET faturasına taksitli kampanya durumunda)
İlk faturada cihaz bedeli bütün olarak gözükecek, ancak müşteriden sadece o ayın taksiti alınacaktır. Ayrıca ilk faturada 9,04 TL’lik bir seferlik damga vergisi bedeli alınacaktır.

10)Arıza durumunda nasıl bir prosedür izlenmelidir?
Kampanya dâhilinde verilen Ürün’de oluşan arızalardan, TTNET sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya Ürün’le ilgili her türlü talepte/şikâyette ilgili markanın yetkili teknik servisleri tarafından Ürün’le ilgili garanti kapsamı dâhilindeki işlemler yapılacaktır.

11)Kampanya stoklarla sınırlı mıdır?
Evet

12)Kampanya ile ilgili ne gibi görsel materyaller dağıtılacaktır?
Poster ve leaflet dağıtımı yapılacaktır.

ridvan2111

Üye

Slm. Bende kampanyadan yararlanarak aynı telefondan aldım telefondan bende çok memnunum. Fakat telefonu satarken söylenen hizmetler fos çıktı wirofon ev telefonu cebinde diyolardı tamamen yalan çıktı. neyseki telefon güzel yoksa geri verecektim.

crazypaker

crazypaker

Üye
arkadaşım telefondan kullanım olarak memnun olabilirsin ama o paraya bence değmeyen bi cihazdı bende nerdeyse alıcaktım ama o cihaza o para verilmez bence neden die sorarsan GM735 GM730 un kopyası özellik olarak hatta daha düşüğü diyebilirim telekomun verdiği bu cihaz sizlere windows 6.1 ile geliyor ama windows 6.5 yükleyemiyorsunuz nie lg yetkililerinin verdiği cevaba göre desteklemiyormuş ne derece doğru bilinmez ama malesef bu cihaz sahipleri ömür boyu wm 6.1 mahkum kalıcaklar cihazın sesine gelicek olursak kaliteli bir sese sahip değil şuan sahibinden.com da bu cihazı elinden çıkartmak için millet sıraya girmiş durumda ikinci elini 200 liraya verenler dahi var sıfırıda 300 e gidiyor çünkü gelişime açık bir cihaz değil ve wirefon ile uyumluluk sorunu çıkartıyor lg firması bir firmware yayınlayamıyor çünkü cihaza windows 6.5 gerekli ama cihaz kaldırmıyor nerdeyse bu cihazı alma hatasına düşücektimki veren firmanın telekom olduğunu birkez daha düşününce vazgeçtim:)

maxirabit

maxirabit

Üye
Turkcellin huavesi.

ageto

Üye
Evet Tcell'in T10'u donanım nerdeyse aynı kasa biraz farklı çin zihniyeti 130$ civarında fiyatı var çinde. Bence bu paraya süper telefonlar alınabilir ama tt hediye olarak verirse başka

Üst Alt