Türk Telekom nerelerde çekiyor

Sponsorlu Bağlantılar

ByEmre221

ByEmre221

Üye
Ankara / Gölbaşı'nda güzel çekiyor.

Symbianist

Symbianist

Üye
Kaçıncı yüzyıldayız Ankara'da çekip çekmediğini konuşuyoruz maalesef. Ben de sırf ucuz diye Türk Telekom a geçtim ama pişmanım çekmiyor. Çekse de interneti kötü. En kisa zamanda turkcell e geri dönerim muhtemelen. Vodafone da olabilir. Bakacağım artık

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Kaçıncı yüzyıldayız Ankara'da çekip çekmediğini konuşuyoruz maalesef. Ben de sırf ucuz diye Türk Telekom a geçtim ama pişmanım çekmiyor. Çekse de interneti kötü. En kisa zamanda turkcell e geri dönerim muhtemelen. Vodafone da olabilir. Bakacağım artık
Türkcell artık bi kaç yıla faturasız hattı kalmaz ben memnunum türk Telekom dan

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Türkcell artık bi kaç yıla faturasız hattı kalmaz ben memnunum türk Telekom dan
Şu anda 30 tl ye 3 gb lik paket kullanıyorum, Turkcell pahalı ancak inan bana diğer tüm operatörleri toplasan Turkcell'in yanına bile yaklaşamazlar. Kalitesi ve çekim gücü ortada.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Şu anda 30 tl ye 3 gb lik paket kullanıyorum, Turkcell pahalı ancak inan bana diğer tüm operatörleri toplasan Turkcell'in yanına bile yaklaşamazlar. Kalitesi ve çekim gücü ortada.
Sizin orda öyle olabilir ama ben asla türkcell kullanmam inan benim evim de ve iş yerim de zor çekiyor türkcell iş yerim de Cumhurbaşkanı külliyesinin oldugu ilçede

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sizin orda öyle olabilir ama ben asla türkcell kullanmam inan benim evim de ve iş yerim de zor çekiyor türkcell iş yerim de Cumhurbaşkanı külliyesinin oldugu ilçede
Bursada yaşıyorum. Herhangi bir soru yok.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Her yerde çekiyor sıkıntı yok

• Beğen
Tepkiler: phasan

Üst Alt