Türk Telekom nerelerde çekiyor

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Türk Telekom nerelerde çekiyor
Türk Telekom 2g 3g ve 4.5g nerelerde çekiyor yazarsak bilgilenmek oluruz yer ankara etimesgut

Yarın farklı yerde resim atacagım

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Çoğu Zaman Değişkenlik Gösterecektir En Basitinden Bodrumlarda 2G Bile Çekmiyor Şimdi Senin Üstündeki Adam 4G Diyecek Filan Pek İşe Yaramaz Bence.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bu Çoğu Zaman Değişkenlik Gösterecektir En Basitinden Bodrumlarda 2G Bile Çekmiyor Şimdi Senin Üstündeki Adam 4G Diyecek Filan Pek İşe Yaramaz Bence.
Benim iş yerim de ben işe başladığım dan beri çekmiyordu şikayet ettim 1 ay önce ve hat çekmeye başladı 3 gun dür çekiyor turk telekom 3g

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

ddnet

Üye
Bimcell 4.5 g istanbul bahçelievlerde turkcellin ancak 2g çektiği yerde mis gibi çekiyor.. 5-10 mb arası download hızım var..

Ama beni arayanlar bazen ulaşamıyorlar.. Bu sorun Turkcelldeyken de vardı.. Yaşadığım daire sorunlu o açıdan...

(WM 10.14393.189) 640XL ile mTalk'tan gönderildi

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bimcell 4.5 g istanbul bahçelievlerde turkcellin ancak 2g çektiği yerde mis gibi çekiyor.. 5-10 mb arası download hızım var..

Ama beni arayanlar bazen ulaşamıyorlar.. Bu sorun Turkcelldeyken de vardı.. Yaşadığım daire sorunlu o açıdan...

Turkcell de de sorun varsa türk Telekom kullanıp ucuz olması daha ıyı bana gore türk Telekom vodafone den daha iyi kalite olarak vodafone nezaman paket sorsam servis dışı hep sistem

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blastx

blastx

Üye
TT yi seviyoruz vesselâm 30 TL yükleme yapınca dünya hediye veriyor idm ile 4 mb i gördüğü oluyor süper yahu nazar değmesin

• Beğen
Tepkiler: bilisimler, ddnet ve phasan

ddnet

Üye
Muhtemelen baz istasyonu az olmasına rağmen çok kullananı olmadığından (diğer operatorlere gore) veri akışı rahat.. Hatta sanal operatorlere ayrılan şebekeler daha da rahat olduğundan bimcell tadından yenmeyecek bir hal alıyor :))))))

Yani tahminim bu yönde

Özetle TT geçmeyin... Hadi geçtiniz bimcelle geçmeyin arkadaşlar... Lütfen xD

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Muhtemelen baz istasyonu az olmasına rağmen çok kullananı olmadığından (diğer operatorlere gore) veri akışı rahat.. Hatta sanal operatorlere ayrılan şebekeler daha da rahat olduğundan bimcell tadından yenmeyecek bir hal alıyor :))))))

Yani tahminim bu yönde

Özetle TT geçmeyin... Hadi geçtiniz bimcelle geçmeyin arkadaşlar... Lütfen xD

Pttcell de gelmesinler boyle abone sayısı bize yeter

• Beğen
Tepkiler: ddnet
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Valla ben Avea iken çok uzun yıllar kullandım. Avea olarak çok iyidiler. Sürekli hediye geliyordu. Çekmiyor diyenler halt etmiş, diğer operatörlerin çekmediği yerde Avea full çekiyordu. Ne zaman ki Türk Telekom ile birleşti; benim için Avea o gün bitti. Şimdi Vodefone kullanıyorum ne memnunum ne memnun değilim orta kararım.

ddnet

Üye
Valla ben Avea iken çok uzun yıllar kullandım. Avea olarak çok iyidiler. Sürekli hediye geliyordu. Çekmiyor diyenler halt etmiş, diğer operatörlerin çekmediği yerde Avea fu ll çekiyordu. Ne zaman ki Türk Telekom ile birleşti; benim için Avea o gün bitti. Şimdi Vodefone kullanıyorum ne memnunum ne memnun değilim orta kararım.

3 gsini bilememde 4.5g olmuş bu turk Telekom'da.. Tabi bimcell üzerinden konuşuyorum.. Belki TT özelinde durum değişiktir..

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
3 gsini bilememde 4.5g olmuş bu turk Telekom'da.. Tabi bimcell üzerinden konuşuyorum.. Belki TT özelinde durum değişiktir..

Ben türk Telekom da kullandım pttcell de kullanıyorum pttcell vodafone gore 4.5g baya fark atmış

• Beğen
Tepkiler: ddnet

ddnet

Üye
Ben türk Telekom da kullandım pttcell de kullanıyorum pttcell vodafone gore 4.5g baya fark atmış

Vay be belki pttcell geçmeliyim.. Bi ara 14lük diye tarifesi vardı duruyor mu o halen ? Şimdiki en avantajlı tarifesi nedir? en az 6gb olsun ama evde internetim yok sürekli mobildeyim :)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Vay be belki pttcell geçmeliyim.. Bi ara 14lük diye tarifesi vardı duruyor mu o halen ? Şimdiki en avantajlı tarifesi nedir? en az 6gb olsun ama evde internetim yok sürekli mobildeyim :)

Suan için en uygun tarife türk Telekom var abone alımına kapandı 14 lük

Nirvana92

Nirvana92

Üye
balkonda çekiyo salonda çekmiyo sanırım mütehayyit yalıtım malzemesi olarak yeni bi ürün denemiş.

• Beğen
Tepkiler: phasan ve bozkirdangelen
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
balkonda çekiyo salonda çekmiyo sanırım mütehayyit yalıtım malzemesi olarak yeni bi ürün denemiş.
Cekmiyor sa evde şikayette bulunun belki bir sonuca ulaşırsonız

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ben cekmiyor diye 10 kere flan cok şikayet ettim sonunda iş yerime ankara türk Telekom ankara bölge müdürü gelmiş

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ankarada hızı bu arkadaslar bu Türk Telekom saatte

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ankara eskişehir arası hızlı tren 250 km türk Telekom hız bu