Türe Geri Döndü!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
__xXx__

__xXx__

Üye
yapma süleyman be

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Hoşbuldum ama geldiğim gibi geri gidiyorum. Buradaki insanları ve kişilikleri hakkında burada yokken fazlasıyla bilgi sahibi oldum. Edindiği bilgiler üzerinden milleti hor göreni mi dersin , yoksa yaptığı veya garezi olarak bilerek yaptığı şeyler mi dersin ? Ne derseniz diyin ; bu site bu şekilde devam ettiği sürece ben yokum ki zaten EroL ve Reşwan'ın istediği şey bu. Gönlünüz rahat olsun Beni soğuttunuz. Herkes hakkını helal etsin eğer benden yana hak var ise malum kişi ve şahıslar hariç herkese de helali hoş olsun. Allah'a emanet olun..
Sendemi Süleyman :ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
Hoşbuldum ama geldiğim gibi geri gidiyorum. Buradaki insanları ve kişilikleri hakkında burada yokken fazlasıyla bilgi sahibi oldum. Edindiği bilgiler üzerinden milleti hor göreni mi dersin , yoksa yaptığı veya garezi olarak bilerek yaptığı şeyler mi dersin ? Ne derseniz diyin ; bu site bu şekilde devam ettiği sürece ben yokum ki zaten EroL ve Reşwan'ın istediği şey bu. Gönlünüz rahat olsun Beni soğuttunuz. Herkes hakkını helal etsin eğer benden yana hak var ise malum kişi ve şahıslar hariç herkese de helali hoş olsun. Allah'a emanet olun..
adam haklı dostlar olmasa kara kaşına kara gözüne bu sitede kalmıyoruz... senin de dediğin gibi hayırlısı be gülüm... biz nasıl olsa görüşürüz bi' şekilde sıkıntı yok ama çağırdığımızda bizi kırmaz gelirsin dimi?

Türe

Türe

Üye
İnşallah karşim :ok2: Dersane hocasına çok sinirlendiğim için 1 ay kampa alıyorum kendimi dersanede ilk 10 a girmem lazım onun dışında şu an bir engel yok (!) :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
İnşallah karşim :ok2: Dersane hocasına çok sinirlendiğim için 1 ay kampa alıyorum kendimi dersanede ilk 10 a girmem lazım onun dışında şu an bir engel yok (!) :kıskıs:
önce egitimin önemli Süleyman onu hallet nasılsa geri geleceksin ister istemez :aha:

Türe

Türe

Üye
Bu kadar da emin olma be abim :tebessüm:

doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
panpamsın :pro2:

ELumia

ELumia

Üye
Forum bir engel değil, çalışacak olan her türlü çalışır.

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
PriZm

PriZm

Üye
yanıldım lan geldi :D hoşgeldin bro :ehe:

minoo

minoo

Üye

Taamaam güle güle.

• Beğen
Tepkiler: __xXx__, Dede, ELumia ve 1 kişi daha
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...