Ttpod Türkce 6.4.4 Eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

pasa1980

pasa1980

Üye
    Konu Sahibi
Ttpod Türkce 6.4.4 Eklendi
BENCE EN İYİ SES KALİTESİ VEREN EN İYİ GÖRSELE SAHİP Bİ MÜZİKCALAR
KULLANAN BİLİR

BURDAN İNDİR

...VERSİYON 6.3.1..

...VERSİYON 6.4.2...
BU VERSİYONDA ONLİNE BÖLÜMÜ AKTİF DEGİLDİR PROGRAM FAKLI ÜLKE OLDUGU İCİN IP SINIRLAMASI GETİRİYOR BİLGİNİZE..

..TEMA PAKETİ..
rar ın icinde cıkartıgınız apk leri kurun programın icinde tema bölümünden degistirebilirsiniz

...MÜZİK RADAR..
shazam gibi cevredeki müzikleri dinletp bulup indirebileceginiz bir özelliktir
müzik radari bulmak icin ayarlar..diger ayarlar..simge olustur..tamam yapın telinizin masaüstüne ekleyecektir
En son versiyon 6.4.4..

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Blue023, akdgnn, tayren ve 33 diğerleri

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

ayhan2000

ayhan2000

Üye
:tşk:

pasa1980

pasa1980

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim umarim begenilir eksik gordugunuz yerler varsa soylerseniz sevinirim 6.1 versiyonunu turkcelestirecem yakında

berk09

berk09

Üye
Teşekkr ederim ama ben şu müziklere resim koyma işini yapamadım.

• Beğen
Tepkiler: pasa1980
By_Casparov

By_Casparov

Üye
adamsın :yuru:tşk:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Tesekkurler dostum

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG ve pasa1980
pasa1980

pasa1980

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten indirdigi icin turkce sarkıların resim ve sozlerini bulamıyor

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
gss_adnan

gss_adnan

Üye
Helal hocam teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: slient01

suscunkral

Üye
S3 mini kore dahili oynatici yi kaldirdim bunu kullaniyorum tesekkurler

Akıncı

Akıncı

Üye
eyvallah :)

harunb52

harunb52

Üye
teşekkürler

scorpioali

Üye
Tam sürüm mü acaba?
PowerAMP vardı unlocker dahil ama bir süre sonra tekrar bedava sürüme dönüyordu.
Eğer tam sürümse dahili oynatıcıyı kaldıracağım.

Şimdiden teşekkürler.

pasa1980

pasa1980

Üye
    Konu Sahibi
Bunun ucretlisi yok zaten :) sadece online sarki indirme bolumune girmen icin uye olmani ister onunda isine yarayacagini sanmam tabi cince sarki indirmeyi seviyorsan baska :)

scorpioali

Üye
Kullanmaya başladım süper bir şey. albüm kapağı ve sözleri otomatik buluyor. seste takılma yok ama sanki internete bağlandığından şarjı çok yiyiyor. henüz detaylı deneme fırsatım olmadı ama görseller ve kullanım şahane. Tekrar teşekkürler.

harunb52

harunb52

Üye
Arkadaşlar daha önceki surumlerde mp3 indirebiliyordum. Ancak sonraki surumlerde indirme bölümünde "ip restricted" yazıyor. Indirme yapamıyorum. Bir kere guncellemis oldum. Şimdi bana 5.x surumlerinden biri lazim. Yada bu engeli kaldirmanin bir yolu varsa soyleyin.

pasa1980

pasa1980

Üye
    Konu Sahibi
Evet bu surumde uye olup kullanici adin ve sifrenle giris yaptiktan sonra oyle bi hata almazsin gerci o bolumu turkcelestirmedim cince veya ingilizcedir :)

pasa1980

pasa1980

Üye
    Konu Sahibi
Eger eski surumu silmeden guncellediysen telefonun ayarlar uygulamalardan ttpod u secip ayarlarindan guncellemeleri kaldirip eski versiyona donebilirsin

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: pasa1980
harunb52

harunb52

Üye
Eger eski surumu silmeden guncellediysen telefonun ayarlar uygulamalardan ttpod u secip ayarlarindan guncellemeleri kaldirip eski versiyona donebilirsin
dostum cevap için teşekkürler. güncellerken silmemiştim ama bu hatayı verince bir çok kez silip tekrar kurdum. yani dediğini yapmam pek olası değil.
Evet bu surumde uye olup kullanici adin ve sifrenle giris yaptiktan sonra oyle bi hata almazsin gerci o bolumu turkcelestirmedim cince veya ingilizcedir :)
cevap için teşekkürler. daha önce üye olmuştum fakat şimdi hata veriyor giriş yapamıyorum.

Üst Alt