TTNET AKK - Faturalama

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
TTNET AKK - Faturalama
Arkadaşlar 2 ay önce TTNET 70 AKK 24 MGBT internet paketimin taahüdü doldugu için Ttnetten taahüdümü yeniledim fakat AKK mi 150 GB yaptım fazla olsun diye ama 2019 da AKK kalacak ve ben Akk fazla olsun die yaptıgım 150 GBlık AKK li pakete kalktıgı halde fazladan para ödemiş olacakmıyım yoksa tarifenin orjinal fiyatınımı ödicem ? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Keşke yenilemeseydin bütün firmalarda AKK ve KOTA olmayacak sadece kazıkçı firma TTNET'te olacak kota

arslan3332

arslan3332

Üye
Yeni sistemi tam olarak test edip görene kadar Türknete taahhütsüz geçiş yapsaydın keşke ttnet sözleşmeden dönmez bitene kadar zorunlu olarak aynı şekilde ödetir faturayı belki yeni paketinde belli süre cayma hakkın vardır kontrol et

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sistemi tam olarak test edip görene kadar Türknete taahhütsüz geçiş yapsaydın keşke ttnet sözleşmeden dönmez bitene kadar zorunlu olarak aynı şekilde ödetir faturayı belki yeni paketinde belli süre cayma hakkın vardır kontrol et
Daha 2 ay önce yaltim hatta Türk Telekom ana merkezinde yaptım bayan da hiç bilgilendirme yapmadi normalde 2019da kalkacaginı biliyordum ama o an aklıma geldi musteri hizmetkerini aradım 2 ay önce yeniledim AKK kalkacak 19 da bende 70 olan AKK 150 olarak guncelleyerek taahhüt yaptık hiç bilgilendirme yapmadi calisaniniz dedim daha belli bir şey yok şuan için 2019dan sonra belli olacak dedi nasıl iş anlamadım

Buğra

Buğra

Admin
Daha 2 ay önce yaltim hatta Türk Telekom ana merkezinde yaptım bayan da hiç bilgilendirme yapmadi normalde 2019da kalkacaginı biliyordum ama o an aklıma geldi musteri hizmetkerini aradım 2 ay önce yeniledim AKK kalkacak 19 da bende 70 olan AKK 150 olarak guncelleyerek taahhüt yaptık hiç bilgilendirme yapmadi calisaniniz dedim daha belli bir şey yok şuan için 2019dan sonra belli olacak dedi nasıl iş anlamadım
Türk telekom şu sıralar devletin ( BTK ) koyduğu kurallara karşı gelerek aknyi kaldirmamaya çalışıyor durumlar biraz karışık yakın zamanda netlesecektir.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Türk Telekom ile hic ugrasmayin. Turkcell Superonline en iyisi. Basiniz hic agrimiyor. :oke:

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Bu şarkıyı Tüm TTNET çalışanlarına ve başındaki CEO'ya hediye ediyorum durumun özeti bu :ehe :kop2:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Türk telekom şu sıralar devletin ( BTK ) koyduğu kurallara karşı gelerek aknyi kaldirmamaya çalışıyor durumlar biraz karışık yakın zamanda netlesecektir.
Mecbur 19 u beklicem bakalım ne yapacaklar