TTN Mobile Kullanıcıları

Sponsorlu Bağlantılar

gokhann71

Üye
    Konu Sahibi
TTN Mobile Kullanıcıları
aranızda ttn mobile kullanıcıları varmı?

kafmer

Üye
ttn mobile s 500 güzel bir tlf.ama driveri ve pc aktarma programı gerek

shukru35

Üye
ben bu s350 modelini aldım ve aldığım güne lanet olsun arkadaşlar aklınızda olsun ttn mobile a bulaşmayan telefonun taksiti bitmeden sustu ve telefon servise gitti ama 20 gün sonra geri geldiğinde birde üstüme iftira attılar telefonu açmışsın diye. ..

dalamanli48

dalamanli48

Üye
ben ttn mobile mx500i kullanıyorum pek fazla memnunum diyemm o telefefonu alaçağıma iki tane nokıa 1100 alırdım diye düşünüyorum kendimce

yasar51

Üye
arkadaşlar bende ttn mobile m6i vardı
telefona diyecek hiçbir sözüm yok fakat telefonumun 3. ayında telefonumun ekranı bir anda içinde sanki bir sıvı varmış gibi oldu ve zamanla ekranı kullanılamaz oldu görüntüde hiçbir sorunu yoktu fakat dokunmatik olduğu içöin telefonun hiç bir işlemini gerçekleştiremedim
garantisine yolladım fakat 2 aydr telefonum elime geçmedi
garanti kağıdında 15 gün içinde giderilmemesi halinde size tel. servisten gelene kadar kullanılacak bir telefon verilmeli denildi ve verilmedi onu da geçtim telefonum garanti belgesinde yazan 30 iş gününü doldurdu hala telefonum yok hayırlısı bakalım yasal işlemi düşündüm fakat en az telefonun değeri kadar benden maddi açıdan zararı olacağı için hiç kalkışmadım bence kesinlikle almayınnn

telefonları güzel fakat dediğim gibi garanti konusunda yolladığınız zaman ümidi kesinn!!!
bu arada benimki çin üretimi de deyildi fakat böyle oldu
yine siz bilirsiniz 2 ay bboyunca bole olmadı bende kendme nokıa n73 aldımm çokta memnunum nokıa dan şaşmayınn (::
:oke:

çayköylü

Üye
lanet olsun ttn telefon aldığım güne bu kadar ciddiyetsiz çalışan bi teknik servis hiç bi yerde bulunamaz ben s700 telefonu servise veriyorum adamlar bana s350 gönderiyo kargoyla (ankara servisi kapanmıştı ) adamlar benim telefonu hakkariye göndermişler 45 gün oldu cihaz yok bana s350 yi gönderin sizin telefonu yollayacagız dediler ben gönderdim ama benim telefon yok cıldıracagım sakın almayın arkadaşlar bu marka hiç ni telefonunu 3 hat deği 23 hat bile yapsalar

dalamanli48

dalamanli48

Üye
adamlar işi ciddiye almıyorlar yhaa

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
ttn mobile s350 aldım berbat telefon çin nalı telefon almayın ben nokia 6300 aldım çook memnunum

ßyßursalı

ßyßursalı

Üye
kardeş ben d530 kullanıyorum güzel bir telefon ses yüksek kullanışı iyi bir tek java yok bildiğim kadarıyla onu da bulamıyorum bi tema oyun bulabilsem bulursanız bana syleyin lütfen

Eisoptrofobik

Eisoptrofobik

Üye
d530 servis ilgilenmiyor kusura bakmasınlar ama berbat üretici berbat telefon

saylanozkann

Üye
ARKADAŞLAR TTN MOBİLE TEKNİK SERVİSLERİ KAPANMIŞTIR.BEN ANTALYA MERKEZ SERVİSTE ÇALIŞIYORDUM.ÜCRETLİ ONARIMINI YAPTIRMAK ISTEYENLER MAİL YOLUYLA ULAŞABİLİRLER.
MAİL ADRESİM: [email protected]

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar tüm ttn modellerinin ücretli onarımı yapılır.ttn mobile servisler kapanmıştır.irtibat için mail atabilirsiniz
mail adresim: [email protected]

saylanozkann

Üye
arkadaslar ttn mobile servislerı kapanmıstır.antalya servısınde çalışıyordum.cıhazların ucretlı onarım yaptırmak ısteyenleri yonlendırebılırım.lutfen maıl yoluyla ırtıbata gecınız.mail adresım kullanıcı adımın hotmail uzantılısıdır.msn eklemeyın mail atınız lutfen...

metmeksadıyaman

Üye
arkadaşlar bend
e ttnet s 350 var telefon hiç açılmıyo görüntü felan hiç yok bana yardımcı olursanız sevinirim

mcky

Üye
arkadaşlar ttn-d530 kapak veya komple kasa lazım...

xyzqq

Üye
ttn mx 500 ses kalitesi ve tüm özellikleri 0 ayrıca buu firma iflasss etiiitiii garantisini unutun kazık yedim

sabry09

sabry09

Üye
evet firmsı iflas etmiş ayrıca Türk malı değil zaten menüsüde diğer çin malları gibi pek fark yok.sadece mühendislik işi bizimkilerin.ama malzemesi birazcık daha kalite kullanmışlar gibi.bende s500 var şu an için memnunum şarjı müzik falan dinlediğim halde 4 gün kadar gidebiliyor bazen.ama gerçektende nokia ericsson gibi tanınan cihazlardan vazgeçmeyin derim ben .

erdaloz

Üye
boyle bır telefon yok kardesım super her seyı ıle mukemmel tasarım harıkası hayatımda gordugum en guzel telefon fakat gonul ısterdıkı bır gun bır gun ya kullanabılseydım telefon daha bır gun bıle kulanamadan arızalandı ve yapılamıyor boooom yanı yapanları bı elıme gecırsem ....neyse saylanozkann bana destek verırsen sevınırım telefonda m6 yazıyor ttn mobıl falan cıft hatlı dokunmatıklerden şarja takıyorum batarya doluyor gosterıyor fakat batarya dolmuyor telefoncuma gosterdım şase var galıba dıyor telefonu acamıyoruzkı zaten adamlar sankı bı kullanımlık yapmıslar bozulursa atın de gıbı sadece arka kısımda manevra yapılacak sekılde sankı ordada bız şarj yerındekı sıgortayı degıstırdık falan yok tık demıyor aynı acılıyor fakat şarjı olmadıgı ıcın kapanıyor benım msn m [email protected] bı teknık destek verebılırsen sevınırım kal saglıcakla

25er25

Üye
beyler işlem basit gerekli işgünü gidince direk tüketici haklarına başvurun ücret ödemeden alırsınız telefınun parasını ben samsung dan aldım mesela

uzanoglu

Üye
bendede mx500i var pc yazılımını bulamadım bataryası yok memnun deyilim

afatsumzaya

Üye
ttn mobıle bıldıgınm kadarıyla artık cıhaz uretmıyor fırma adını degıştırmışti yenı adı titek gıbı bi şeydı modellerı arasında tek işe yarıyan tlf dsx900 dıye bır modeldi 2 yılkadar kullandım tek sorunu tus pedı tozlanıyordu

Üst Alt