ttn m6i aldım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sevdaa1

Üye
    Konu Sahibi
ttn m6i aldım
ttn m6i aldım bu telefona ne hafıza kartımdan müzik yükliye biliyorum nede telefona direk müzik alabiliyorum bu telefonun kendi hafızası hiçmi yok.Devamlı disk dolu mesajı veriyor bana lütfen bana yardım edin.Şimdiden teşekürler

• Beğen
Tepkiler: darkblademaster

e_korn

e_korn

Üye
Bir yanlışlık olmasın? Ttn m6i'nin dahili hafızası 1gb. Hafıza kartıyla birlikte 3gb'a ulaşabiliyor. Daha önceden yüklediğin birşey olmasın? Yükleme işlemini bluetooth yoluylamı usb yoluylamı yapmaya çalışıyorsun? Bu cihazı kullanmadım ama eğer bluetoothla dosya atmaya çalışıyorsan ve hafıza kartın doluysa, mesajlar hafıza kartına yönlendiriliyorsa bu hatayı alma ihtimalin yüksek.

atakax

atakax

Üye
bendede vardı bi zamanlar hala varda kullanmıyorum :D 1gb yazsa bile hafıza akrtı takmadan müzik falan atamıyosun 1gb hafıza kartı vermişlerdi yanında onu çıkarıp diğer telefona taktım nasılsa 1gb var bnn hafızası dierek :D ve müzik atmaya çalıştığımda hafza kartı takılı değil ddi bende sinirlendim fırlattım ekran bozuldu :D çalışmıyo şimdi :D

ysf_ks_66

Üye
olur mu ttn m6i nin çok az hafızası var

darkblademaster

darkblademaster

Üye
200 kb hafızası var.

25er25

Üye
1.5 mb dahili hafıza 2 gb arttırılabilir hafıza var

_Neotwo

_Neotwo

Üye
artııttılabılır bır hafızası var mı?

KAAN DORUK

Üye
bana uardım edermisiniz ltf pc çok anlamıyorum daha yeni yeni java indiricem disket dolu diyor ne yapmalıyım yada birşeyler sileceksem dogru olanı nerden bilicem ltf yardım edin

--------------- Ekleme ---------------

bana yardım edermisiniz java yüklüyecegim ama disk dolu diye hata veriyor pc den pek anlamam yeniyim daha
neyapmalıyım eğer birşeyler sileceksem doğru şeyi silmemezsem napayımm yardım ltf:ağlarım::ağlarım:

crazy_bull_01

crazy_bull_01

Üye
telefon hafızasını formatla... en son olabileceği kadar hafıza artışı olur...

mert41994

mert41994

Üye
my music klasörüne atılmayan şarkıyı bulmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt