TS-FB maçında olanları duyunca gülme krizine....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
TS-FB maçında olanları duyunca gülme krizine....
İşte bir Türkiyem haberi !

Karadenizlilerin bugüne kadar yaptıklarını sık sık duydunuz ya da okudunuz ! İşte size son bir örnek ! Dikkat !!! Gülme krizine girebilirsiniz !

TRABZONSPOR-FENERBAHÇE MAÇINDA HOPARLÖRLERDEN ANONS YAPILIR: “İŞİTME ENGELLİ ALİ KAHRAMAN, ALİ KAHRAMAN STAD KAPISINDAN BEKLENİYORSUNUZ!”

Rize Müftü Mahallesi imamı Ramazan’da akşam ezanını okuması için bir öğrenciyi görevlendirir. Öğrenci kapalı sandığı mikrofona, pratik yapmak için ezan okur. İmam durumu fark edip minareye çıkar ve ezan vaktinin gelmediğini duyurur. Ama geç kalmıştır ve mahalleli orucunu çoktan açmıştır.

İki arkadaş Devlet Bakanı’na bir şikayet için giderler. Bakanı binadan çıkarken yakalarlar. İşinin acele olduğunu söyleyen Bakan “Cep telefonlarınızı bırakın ben sizi ararım” der. İki arkadaş da, cep telefonlarını bakanın sekreterinin masasına bırakarak, çıkıp gider...

Rizeliler Trabzon’a doğru gelirken elektrik direğinde birini görür. Adam ayakkabısını çıkarmış sallamaktadır. Elektiriğe kapıldığını düşünerek kurtarmak için kalasla adama vurmaya başlarlar. Adam düşer. Olayı gören Trabzonlular arkadaşlarının dövüldüğünü zannedip Rizeliler’e saldırır. Kavgayı polis zor yatıştırır!

İşi bilmeyen ortak aranıyor

Trabzon Maraş Caddesi’ndeki boş bir iş yerinin camına “Rıfat Güney Rusya’da işlerinin bozulduğu için parası çok, işi bilmeyen ortak aranıyor” tabelası asılır. Görenleri hayrete düşüren bu tabela ilanına karşılık 8 kişinin başvuruda bulunması daha da

ilginç...

Hastamız nerede?

Trabzon Farabi Tıp Fakültesi’ne gelen iki araçtan birinden inen Karadenizli bağırır: “Çabuk sedye getirin.” Arkadaki diğer otomobile de dönerek: “Acele edin hastayı yavaş çıkarın” der. Seslendiği otomobilden şu cevabı alır: “Hasta sizin arabada değil mi?” Rize’den gelen iki araç da acil hastayı evde unutmuştur.

abuvice. :artı:

CooL'n'Quiet

Üye
zuhahahahahaahhahahhhahaaha

jackjack

jackjack

Üye
:huh:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
:ehe:

Aeon

Üye
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

climax

Üye
:blink:

cllgr

cllgr

Üye
İki arkadaş Devlet Bakanı’na bir şikayet için giderler. Bakanı binadan çıkarken yakalarlar. İşinin acele olduğunu söyleyen Bakan “Cep telefonlarınızı bırakın ben sizi ararım” der. İki arkadaş da, cep telefonlarını bakanın sekreterinin masasına bırakarak, çıkıp gider...

bu cok güzel ya.yurdum insanın herşeyi komedi.. :lol2: :lol2:

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
yurdum değil laz insanı :D

Erencivelek

Üye
Ya bu ülkenin insanlarını seviyorum. Yurt dışınada hayatta yaşıyamam.

sebofb090

sebofb090

Üye
laz milleti işte

AntiTuk

Üye
trabzonlular laz deil kuzen :nono:

karadenizlinin sivri zekası işte nolccek :D

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by cllgr@Oct 13 2005, 06:21 PM

bu cok güzel ya.yurdum insanın herşeyi komedi.. :lol2: :lol2:
[post=190226]Quoted post[/post]​

12den sonra Nihohohooho

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Güleyim mi :D :artı: ağlayayım mi :'( :( anlamadım yawwww

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
güLeLim ağlaya ağlaya nereye kadar be kardeşim

D3N1Z

D3N1Z

Üye
doğru söylüyorsun wallah yawww :D :D :D :kop: :kop:

zkz

Üye
:lol2: :lol2:
ben sahitim hepsi gercek olabilir;)
(trabzonda ögrenciyim :vur: )

judge1903

Üye
iiki aramızda laz Y.O.K çok kızardı valla ama napalım böle komik(!) bi millet işte

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
:artı:

Caine

Caine

Üye
güzel ve trajikomik :ehe:

useless84

Üye
:lol2: :lol2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt