Triple Earth Puzzle 2-v1.0.1.ipa 34.5 MB

 • 14 Kasım 2010
 • 308 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Triple Earth Puzzle 1.0.1


  < Resmi açmak için tıklayın >  En özelleştirilebilir bulmaca hiç, ya da istediğiniz kadar zor kolay. Doğum marjı ve boşluklar ile kolay bir 3x3 bulmaca ile Start% 100 doğruluk ile 10x13 bulmaca çözmek kadar sonra yavaş yavaş parça sayma artış, bir fotoğraf ile tanımak için ... ya da başlıyor kadar ve hangisi daha önce olur, başka bir gün hazır olmak için zamanı

  çekebilir ve her birinin benzersiz bir deneyim sunuyor dört farklı parça vardır. üzerinde bir marj olması bisikletle eğitim tekerlekleri sahip olmak gibidir - seni almak için iyi, ama başladı yakında onları kaplamak. bir yardım olarak diğer taraftan boşluklar gibi bir engel çok olabilir. Son meydan iki farkla adet maksimum sayıda bir bulmaca çözmek ve kapalı boşluklar.

  üst için giderken, alışılmadık ayarları ile oynama deneyimi kaçırmayın. teminat veya boşluklar olmadan 10x3 bulmaca çözme marjı ve boşluklar üzerinde olan 4x6 adet ile aynı bulmaca çözmek çok farklı bir deneyim.

  İstediğiniz kadar "devam" birçok bulmaca gibi tutabilirsiniz. Başlamadan Her oyun otomatik kaydedilir. Bu oyun, ama hiçbir zaman sayacı her hareketini sayar ve şans etkisini en aza indirilir.

  Özellikleri:

  - Benzersiz neredeyse completelly şans etkisini ortadan kaldırır puanlama sistemi
  - 13 kategoriler
  - En az 170 resimleri
  - Her resim için 200'den fazla olası yapılandırmalara
  - Tamamen özelleştirilebilir parça boyutu ve sayısı
  - Otomatik her bulmaca için kaydetmek

  Geliyor:

  - IPad uyumluluğu
  - Oyun Merkezi desteği
  - Birkaç surprizes ...


  "İNDİR"
   


  Yazan: kumuk
 2. :tşk:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 16:06