trident Wt1000 hakkında

• 2 Kasım 2010
  • 4544 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar kimse trident t1000 hakkında bişe yazmamış jar programı kullanılıo biliyorum ama sensör oyunu yokmu hiç bu cihaza uygun iphone programı kaldırıo 1 ghz hızı var kasmazda ama hiç ne oyun nede program var yükleyecek

Yazan: berkex1124
    balyoz61 bunu beğendi.
  2. ben de wt 980 vardı değiştim t 1000 aldim harika diğer versiyonlar hep hatalıydı ama bun da tek sorun bile yok ben herkese tafsiye ediyorum istediğin programı yukle java ve jad olsun yeter

3. aynen kardeşim süper ciahz kusursuz ama işte sensörlü oyunu nasıl yükleyecez onu bilmiyorum kaldırır ondan kuşkum yok ama java sensörlü oyun üretmemiş hiç :hmmm

4. hiçmi kimse yok bilgilendirecek açıklayacak

5. tel:trident t1000
    bnmkinin içinde hitglass,zar atma , 2tanede japon oyunu yüklü
    msn-face de var bunlar içinde zaten var olarak geldi
    ama jar oyunu arıyorum bnde yüklüyorum açılıyo sonra kapanıyor :(
    acaba jad oyunu yüklesek açılır mı ?

--------------- Ekleme ---------------

ya bu telefonda bazı videolar donuyor adam gibi oyun yüklenmiyor sesi o kadar iyi değil (ayrıca kulak ve boşaltım bozuklukları yapıyorMUŞ) telefon hafızası 28 mb. iyi bir telefon değil ama 2000tlye atacağınız havayı 300tlye atıyorsunuz bi avantajı o

6. Bende bu telefonu bir hafta önce aldım.Diğer trident telefonlar nasıl bilmiyorum ama bu model gayet güzel.dokunmatiği kullanışlı mesaj yazarken zorlanmıyosunuz.Wlan özelliğini de denedim bir odadan evin en uzak köşesine kadar çekiyo.Hesaplamadım ama 10 metreye kadar çeker diye düşünüyorum.Bu arada telefonun içinde ingilizce versiyonlu opera var.Ben opera 4'ün türkçe versiyonunu öneririm.Msn facebook ve google uygulamaları var .(kendi msn programı diğer msnlerden kaliteli geldi).Telefonun kendisine ait 2 oyunu var ama ikisede bi işe yaramaz.Telefon Jar uzantılı dosyaları açıyo.Ancak bilindiği gibi bu telefonlar için oyun bulmak zor.Ancak bulursanız 320x480 ekran boyutundaki oyunları seçin.Çünkü diğer boyutlarda yüklediğinizde tam ekran olmuyor.Kamerasından bahsetmeme gerek yok.2 megapikselle yapabilecekleriniz sınırlıdır ama 300 tl'lik telefon için kamerası iyi.Benim için tek eksi özelliği ses sorunu.Müziği kulaklıktan dinlediğinizde harika bir ses kalitesiyle dinleyebildğiniz halde hoparlöre verdiğinizde aynı verimi alamıyosunuz.Yardımcı olabilmişimdir umarım.

7. jar açıo biliyoruz onu kullanıyorz çünkü ama sensör olduğu halde neden sensörlü bir oyun yok hep dokunmatik oyun var sensör var normalde üstüne yüklü pusulada var mesela o sensörle alakalı zar oyunu var oda sensörle alakalı ama nedense sensörlü oyun yok piyasada

8. video sorunu hariç harika telefon

9. şu sorun haric bu sorun haric harika telefonmuş! 2 ay sonra başınız agrıdıgı zaman görürsünüz. Hepsi uyduruk çin fabrikalarında merdiven altı uretiliyor. Trıdent türk markası türk malı degil telefonun saglamlıgı tamamen şans işi iphone uygulamalarını nokıa sony calıstırmazken bu telefona benzeyen cihaz neden çalıştırsın? 1ghz hızının oldugu koca bir yalan iyi kazıklamışlar

10. Merhaba.

Telefonu aldım. Gayet kullanışlı. Trientin en iyi telefonu diyebiliriz. Ama oyun bulamadım. Mesela araba yarışı tarzında oyun istiyorum. ekran tam olduğu zaman nasıl sağ-sol yön vericem. ekranda tuş yokta :D

11. t1000 için program ve oyunları nasıl ve hangi klasör içerisine atıyorsunuz anlatırsanız sevinirim...

12. Trident t 1000 msn yazışmaları nasıl siliniyor bilen varsaa söylesin lütfen acilllllllllllllll..............!!!!!!!

13. Kardeş abuksubuk konuşma yapıyosan yorumu adam gibi yap çok biliyosan yardım et bilmiyosan fikir sunma başlık ne sen ne dion arkadaşlar sesorlü oyunlar japon programlarında var japonyanın sitelerinde bide sensorleri hayali tuşla da kullanabiliyorsunuz

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 14:27