Trident W-T3 0.facebook giriş sorunu ÇÖZÜLDÜ!

Sponsorlu Bağlantılar

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
Ben sadece Trident W-T3 sorununu çözdüm. W-T10 için geçerli değil bu ayarlar.

kimbilirkimim

kimbilirkimim

Üye
tşkLer kardesm qüzeL paylasım :) NormaL Wi-fi ile nete girerken sorun yaşanır mı bu ayarları yaptıktan sonra ??

--------------- Ekleme ---------------

ayarları yaptım kaydettim ama baqlantı basarısız dio :S

By_vezir

Üye
Dediklerini yaptım facebook'a giriyordu ama giriş yapamıyordum şimdi hiç girmiyor.

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
kimbilirkimim : Kardeş Wifi ile gireceksen Wlan seçeneğini yaptığın zaman hiçbir sorun olmuyor. Kısacası bu ayarlar hiçbirşeye sorun yapmıyor.

By_vezir : Kardeş o sorun herzaman bendede oluyor. Olduğu zaman Önbellek, Çerezler ve Son sayfalar ı sil kardeş. Yine olmazsa ayarlarını yaz kardeş.

By_vezir

Üye
Kaç kere sildim zaten değişen birşey yok. Http yapınca girmiyor ama wap yapınca giriyor fakat giriş yapamıyorsun. Giriş yap butonu çalışmıyor ne denediysem.

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
HTTP yapınca neden Bağlantı Başarısız diyor onun çözümünü bulmamız lazım. Ama bende HTTP ve sorunsuz giriyor.HTTP de Waptaki gibi E-Posta ve yazınca giriş yapmıyor. Biraz bekleyince Şifreni unuttun mu? oraya tıklayınca Giriş yapmış görünüyorsun yazıyor. Alttada ana sayfaya git var. Oraya tıklayınca direkt giriyor. O sorunun çözümünü bulmaya çalışacağım kardeş.

By_vezir

Üye
HTTP yapınca neden Bağlantı Başarısız diyor onun çözümünü bulmamız lazım. Ama bende HTTP ve sorunsuz giriyor.HTTP de Waptaki gibi E-Posta ve yazınca giriş yapmıyor. Biraz bekleyince Şifreni unuttun mu? oraya tıklayınca Giriş yapmış görünüyorsun yazıyor. Alttada ana sayfaya git var. Oraya tıklayınca direkt giriyor. O sorunun çözümünü bulmaya çalışacağım kardeş.

Http yi seçtiğinde proxy,ip vs geliyor o ayarlar nasıl sende bi bakarmısın.

ustaa007

Üye
konu ile alakasız ama w-t3 üretimi durmuş diye duydum doğru mu ? 0'ını alabilir miyim ?

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
Http yi seçtiğinde proxy,ip vs geliyor o ayarlar nasıl sende bi bakarmısın.
Proxy kullan : Hayır, Proxy adresi : 212.252.234.168 , Proxy portu : 9201 Buyur kardeş. Eğer teğsir ederse konuya eklicem.

konu ile alakasız ama w-t3 üretimi durmuş diye duydum doğru mu ? 0'ını alabilir miyim ?

Kardeş ben yaptım sen yapma 0 ı varsa bile alma. Birzamanlar bende memnundum sonradan pişman olursun bence.

By_vezir

Üye
Proxy kullan : Hayır, Proxy adresi : 212.252.234.168 , Proxy portu : 9201 Buyur kardeş. Eğer teğsir ederse konuya eklicem.

Http'yi seçince bağlantı başarısız diyor senin ayarlarlada :( acaba veri hesabıyladamı oynuyacağız

goxel38

Üye
jinoson kardes rahatsız ettıgım ıcın k.bakma bısı daha solucem benm msj problemım facebooktakı msj yaz bolumunde oluyo yoksa normal tlfonda dedıgın gıbı 16 kareketr ama facebooka gırıdıgımde 120 harf yazıyo ve cok az acaba bnm ayarlarım turkcell wap da ondanmı olmuyo cunku hatttım avea yardımcı olursan yahut ılgınırsen tekarar tessekkur ederım sımdıden saolasınn .... bu arada tlfonu cok ıyı çözmüşün :)

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
By_vezir : Sanmıyorum kardeş. Yeni veri hesabı açtım, HTTP olarak ayarladım bağlantı başarısız dedi. Bilmiyorum ama sorunu çözmeye çalışıyorum kardeş. Fabrika Ayarlarına dönmeyi denesen olurmu? Sonrada bu ayarları uygula.

goxel38 : Kardeş ben Turkcell kullanıyorum ve bendede 120 karakter. Operatörle ilgisi yok sanırsam.

orkun_lral07

Üye
ya dostum eline sağlıkta bende yaptıktan sonra geçersiz url diyor bi zahmet yardım edermisin

djburakfetyes

djburakfetyes

Üye
gırıyorum avea hat ıle tmm baglandım e postamı yazıyorum gırıs yap dıyorum beklıyorum gelmıyor daha sonra sıfrenımı unuttnuz a tıklıyorum ana sayfa secenegı gelmıyor sebeb ???

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
ya dostum eline sağlıkta bende yaptıktan sonra geçersiz url diyor bi zahmet yardım edermisin

Kardeş, ayarları kaydedemiyorsan http://www.google.com/ şeklinde ayarlamalısın. Ayarlar kayıt olacaktır.

gırıyorum avea hat ıle tmm baglandım e postamı yazıyorum gırıs yap dıyorum beklıyorum gelmıyor daha sonra sıfrenımı unuttnuz a tıklıyorum ana sayfa secenegı gelmıyor sebeb ???

Kardeş, Son sayfalar, Çerezler ve Önbelleği sil. Hesap düzenledeki WAP ayarını HTTP yap. Ayarları kayıt ettikten sonra 0.facebook a gir. E-postanı ve Şifreni yazıp giriş yap. Biraz bekle ve Şifrenimi unuttun a tıkla. Ana sayfaya git seçeneği çıkacaktır.

f_torres44

f_torres44

Üye
güzel

By_vezir

Üye
Kardeş şifremi unuttum yapınca anasayfaya felan gidiyorsunda yorum atabiliyormusun peki ? Atabileceğini sanmıyorum.

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
Girebildinmi kardeş ? Bende sanmıyorum yorum atamıyoruz. :) Belki bir umut onunda çözümü vardır. :)

By_vezir

Üye
Girebildinmi kardeş ? Bende sanmıyorum yorum atamıyoruz. :) Belki bir umut onunda çözümü vardır. :)

Çözümü yok kardeş senin dediğin şekilde giremedimde zaten, ben wlan ile girip giriş yapıyorum sonra cepten internete geçiyorum anasayfada direk giriş yapılmış olarak giriyor ama yorum yollamıyor.

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş, Fabrika ayarlarına dönmeyi denedin mi ?