TRİDENT W-T11 ve TÜM TRIDENT MODELLERİ ILE ILGILI HER TÜRLÜ SORULARA AÇIĞIM SORUN Y3T3R ..

Sponsorlu Bağlantılar

xasalih

Üye
    Konu Sahibi
TRİDENT W-T11 ve TÜM TRIDENT MODELLERİ ILE ILGILI HER TÜRLÜ SORULARA AÇIĞIM SORUN Y3T3R ..
Başlıktaki gibi sorun bakalım çözelim ..

zoraki24

Üye
Başlıktaki gibi sorun bakalım çözelim ..

e posta ayarlarını yapamadım yani pc deki gibi gelen mail trıdent wt11 e geliyormu geliyorsa ayar nasil yapcaz avea icin birturlu yapamadim

xasalih

Üye
    Konu Sahibi
e posta ayarlarını yapamadım yani pc deki gibi gelen mail trıdent wt11 e geliyormu geliyorsa ayar nasil yapcaz avea icin birturlu yapamadim

geliyor gelmez olurmu ayarlarını yapcan ben turkcell kullaniyorum eger direk müşteri hizmetlerini arayip ayarlarini almak istiyorsan YANLIS ,, cunku bizim teller cin mali baska bir nokia samsung ne bilim ona benzer e posta destekli bi telden arayip kendi teline ayar isticen dene bnde oldu ..

zoraki24

Üye
geliyor gelmez olurmu ayarlarını yapcan ben turkcell kullaniyorum eger direk müşteri hizmetlerini arayip ayarlarini almak istiyorsan YANLIS ,, cunku bizim teller cin mali baska bir nokia samsung ne bilim ona benzer e posta destekli bi telden arayip kendi teline ayar isticen dene bnde oldu ..

biraz detaylı anlatabilirmisin eposta ayarlarını yapamadım başka telefon yok malesef eposta ayarlarıni yapıyorum gönder al secenegini tikliyorum bağlanti hatasi gibi bir sorun yada sunucu hatasi benzeri uyari cikiyor wifi veya wap ile internete bağlaniyorum sorun yok eposta hesap ayarlarini sirasiyla yazarsan cok makbule gecer tesekkürler

aykutfas

Üye
kardeş bende 1 soru sorucam facebook a geliyorum e posta sif. yazıorum aradan 1 2 dk gecio güvenli baglantı basarısız dio çözümün varmı.

itutar60

Üye
trident t 2000 aldım java programları kuruyor fakat açmıyor
yardımcı olabilirmisiniz(yandex. istanbul trafik.opera.ucvep.v.s)

MK kartal

Üye
Benim sorunum Trident t67'nin konusurken karsı tarafın sesinin çok az gelmesidir.Diger arkadaslar şifre felan vermişler ama denesemde onlar olmadı Trident t67 için bir sifre varsa verebilirmisin yada bunun mikrofon sesini nasıl acabilirim yardımcı olurmusun cevabın için simdiden teşekkürler

loley00

Üye
usta trident mb t6800 için oyun varmı sizde ?

h_ades78

Üye
hocam a7 de usb problemı var pc gormuyor sadece şarj yapıyor?

sessizzz84

Üye
Şu sorun ile ilgilenebilir misiniz?

Link yazıyorum ama sitede fazla aktif olmadığım için mesaja dahil olmuyor. Trident kategorisinde şu anda en üstteki konuda bana yardımcı olur musunuz

emir_iclal

Üye
A7 modeli var ve kapandı açılmıyor. Bataryaya baktım lehimler sağlam. Sorun ne olabilir ve nasıl giderilebilir.

dodgerroger

dodgerroger

Üye
A7 modeli var ve kapandı açılmıyor. Bataryaya baktım lehimler sağlam. Sorun ne olabilir ve nasıl giderilebilir.

A7 modelinde kulaklık giriş kısmında bir reset tuşu vardır oraya kürdan yardımıyla bastırırsanız hafifçe bir tuş hissi verecektir fakat dikkat edin sert davranmayın sonrasında cihaz resetlendiği için açma tuşu ile açabilirsiniz. kolay gelsin tavsiye arka kapagını fazla açmayın çünkü o kapaklar pahalı ve kırılırsa size maliyeti çok olabilir

smileplease03

Üye
A7 modelinde kulaklık giriş kısmında bir reset tuşu vardır oraya kürdan yardımıyla bastırırsanız hafifçe bir tuş hissi verecektir fakat dikkat edin sert davranmayın sonrasında cihaz resetlendiği için açma tuşu ile açabilirsiniz. kolay gelsin tavsiye arka kapagını fazla açmayın çünkü o kapaklar pahalı ve kırılırsa size maliyeti çok olabilir

Selam dostum. Anneme t 6800 aldım fakat sesi çok az çıkıyor. ben de forumlardan yola çıkarak sesi yükselttim, bu kez cızırdıyor. Fabrika ayarlarına döneyim dedim, bu kez de şifre istiyor?
1) ses en fazla 7 birim mi oluyor? Daha fazla yükseliyor mu? Nerden yapacağım?
2) Fabrika ayarlarına dönmek için şifre nedir?

ismim mehmet toksoy
telefonu alalı 2 gün oldum, eğer bu sorunları çözemezsem telefonu cayma hakkımı kullanarak tlfnu iade edip paramı alıcam?
Acele cvp
tlfla da görüşbiliriz
0537 374 52 84

dodgerroger

dodgerroger

Üye
fabrika ayarına döndünüz şifre: 1122 olmazsa da 1234 olarak deneyin olacaktır.
Ses ayarlarına gelince *#3646633# yapın size ingilizce bir menü açılacak buradan 3. seçenek Audio seçin. sonra 2. seçenek Normal Mode seçin daha sonra 1. Seçeneği atlayın. 2. Seçenek Speech burdan ses gelen ve giden konuşma ayarlarını yaparsınız. 2. seçenege girdikten sonra 8. 16 level settings kısmını açın. Max Analog Gain kısmını 128 yapın. Step kısmının altındakini ise 6 yapın.daha sonra geri deyin 7. Volume 6 ya ve rakamı 240 getirin aşağı yukarı yaparak.tekrar geri deyip. volume5 e aynı şeyi yapın bu ssefer 224 e getirin ve volume4 e geçin geri seçeneğiyle 208 yapın daha sonra volume 3 kısmına gelin aynı şekilde192 ye çıkarın ve geri seçeneğiyle çıkın
4. melody kısmına gelin ve aynı işlemleri uygulayın
6. Microphone kısmına gelin yine aynı işlemleri yapın fakat volume 6 yı 255 e çıkarın daha sonra volume 5 i 248 ve volume 4 ü ise 244 e çıkarın
kesinlikle telefonu açma kapama tuşuna basıp çıkış yapmayın bu tuşa basarsanız ayarlarınız güncellenmez ve bir değişiklik yapılmaz eski ayarlar kullaanılır. sadece geri seçeneğiyle çıkın ve size Update parameter? sorusu sorulacak buraya EVET diyorsunuz ve cihazınızın sesini kontrol edip farkı görebilirsiniz eğer ses dediğiniz gibi aşırı patlak çıkıyorsa ses ayarlarından 1 2 seviye kısıp istediğiniz verimi alabilirsiniz.

Kolay gelsin​

Selam dostum. Anneme t 6800 aldım fakat sesi çok az çıkıyor. ben de forumlardan yola çıkarak sesi yükselttim, bu kez cızırdıyor. Fabrika ayarlarına döneyim dedim, bu kez de şifre istiyor?
1) ses en fazla 7 birim mi oluyor? Daha fazla yükseliyor mu? Nerden yapacağım?
2) Fabrika ayarlarına dönmek için şifre nedir?

ismim mehmet toksoy
telefonu alalı 2 gün oldum, eğer bu sorunları çözemezsem telefonu cayma hakkımı kullanarak tlfnu iade edip paramı alıcam?
Acele cvp
tlfla da görüşbiliriz
0537 374 52 84

z3ronix

Üye
merhaba bende trident tr68 model bir cep telefonu var pc suit ile bağlantı kuramıyorum dırver felan kurdum herseyı yaptım bağlantı hatası veriyor windows 7 ultımate 64 bit kullanıyorum buna uygun drıverıda ındırdım cam olarak bağlandıgım halde pc suit ıle bağlantı kuramıyorum

-Fearless-

-Fearless-

Üye
Arkadaşım Trident A7 almak istiyorum sence nasıl bir telefon vereceğim paraya değermi

yağmur gözlü

Üye
trident DT 36 aldım. ne internete bağlanabiliyorum. ne doğru düzgün müzik dinleyebiliyorum... tlf ile konuşurken karşı tarafın sesi çok yüksek geliyor kısamıyorum. yardım edin. birde müzik dinlemek istediğimde de ses az geliyor ve facebook twitter youtube gibi sitlere giremiyorum. yardım edin lütfen :(

cihan10

cihan10

Üye
ben direk olara diyorumki almayın kardeşim trident gidin başka tel alın

yolcu4572

Üye
bende trident w980 model telefon var buna ben hard format atmak istiyorum nasıl atabilirim...

Adige_Hgebz

Üye
telefonum trident dt36. hafızası yetersiz old. için internete bağlanamıyorum. hafızayı hafıza kartına nasıl taşıyabilirim? fotoğraf, video vs onları hafıza kartına kaydedebiliyorum ama internetinkini yapamadım. yardımcı olursanız sevinirim.