Trident Servis kalitesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaanbaba19

kaanbaba19

Üye
    Konu Sahibi
Trident Servis kalitesi
İşte beyler herkez Servisi şöyle böyle fln diolar telefonun dokunmatiği ve wifi si bozuktu götürdüm servisine 15gün dediler tam 15günde geldi ve telefon yeni gibi sadece bakım ve dokunmatik deyişmiş çok memnunum şimdi nete giremiyordum 0facebook vs götürün sizde bi bakım yapsınlar 15 güne en geç geliyor .. Şu an süper oldu herşeyi hıp hızlı olmuş teşekkürler trident.

mavemave

Üye
reklam yapma lan ağzınla diyon bozuktu madem nie bozk bırak reklam ayaklarını bendekini 2 ayda tuşlarıdöküldü

meme4

meme4

Üye
böyle telefon görmedim ilk bende destekçisiydim bu telefonları övüyordum ne oldu lanet bir servis igrenç bir müşteri hizmetleri içine kolanya kaçmış diye dokunmatik ekranı degiştircez 85 tl ödemeyi onaylıyormusunuz diyon bir kadın bu firma türkiye adında satış yapıyor türkiye yi ve bu sektörde çok başarılı firmalarada olumsuz yönden ilerletiyor ben bu firmanın türkiyede satış yapmasını istemiyorum ilk %100 türk firmasıyız diyip halkı kandırdı şimdide android işletim sistemli telefonlarla kandırıyor sakın almayın bu firmadan rezil igreç bir firma nokıa yı amerikadanda arasam servise giden telefonun imeı numarasını versem telefonun servis bilgisini alırım telefonu ankara servisine yolluyom istanbul müşteri temsilcisinden bilgi alamıyorum herhalde not defterine yazıyolar servis kayıtlarını o verdigim para kimin bogazından kescekse haram olsun ben sattıkları üründen hiç memnun degilim onlara o para zehir zukkım olsum lanet olsun sana trident hakkında ne yapılcaksa bilgi alıp yapcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt