Transfer zirvesi karıştı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gangsta

Üye
    Konu Sahibi
Transfer zirvesi karıştı
Transfer zirvesi karıştı
Bu sezon flaş transferleriyle dikkat çeken Beşiktaş, futbolcuların toplam değerinde F.Bahçe’yi neredeyse yakaladı. Siyah-Beyazlılar ile F.Bahçe arasındaki fark sadece 2 milyon 700 bin Euro’ya düştü. Yeni sezona flaş transferlerle girip, rakipleri F.Bahçe, G.Saray ve Trabzon’u geride bırakan Beşiktaş’ın kadrosunda yer alan futbolcuların piyasa değeri Sarı-Lacivertlilere çok yaklaştı.

Ali Tandoğan’ın yanına Ailton da Silva, Süleyman Youla ve Jose Kleberson’un da gelmesi ile Beşiktaş’ın kadro değeri 83 milyon 400 bin Euro’ya ulaştı. Bu rakam kadro değeri 86 milyon 100 bin olan F.Bahçe’nin sadece 2 milyon 700 bin arkasında olmak anlamına geliyor.

Beşiktaş’ın bu sezon başında anlaştığı Volkan Ünlü, Adem Dursun, Gökhan Zan, Kürşat Duymuş, Jose Kleberson, Ali Tandoğan, Ailton da Silva ve Süleyman Youla takımın piyasa değerini artırdı. Siyah-Beyazlı takımda şu an piyasa değeri en fazla olan futbolcu 8 milyon Euro ile Ailton. Brezilyalı golcüyü 5 milyon 500 bin Euro ile Kleberson ve aynı miktarla Pancu takip ediyor. Beşiktaş’ın 2005-06 sezonu için Süper Lig kadrosunda bulunan 29 futbolcunun piyasa değeri 83 milyon 400 bin Euro olarak görülüyor. Avrupa liglerinde forma giyen futbolcuların piyasa değerini belirleyen bağımsız Alman gözlemciler, Süper Lig kadrosunda 25 futbolcu bulunan Fenerbahçe’nin toplam değerini 86 milyon 100 bin Euro alarak açıkladı.

Bu sezona yeni antrenörü ile iddialı giren Galatasaray’da forma giyecek 29 futbolcunun piyasa değeri 72 bin 650, Trabzonspor’un değeri ise 57 milyon 800 bin. Trabzonspor’un Süper Lig kadrosunda 26 futbolcu yer alıyor.

SÜPER LİG’DEKİ FUTBOLCULARIN DEĞERİ
TAKIM Değeri (Euro)
F.Bahçe 86 milyon 100 bin
Beşiktaş 83 milyon 400 bin
Galatasaray 72 milyon 650 bin
Trabzonspor 57 milyon 800 bin
Konyaspor 34 milyon 300 bin
Diyarbakır 27 milyon 975 bin
B.B.Ankara 27 milyon 650 bin
Samsunspor 27 milyon 650 bin
G.Antepspor 25 milyon 450 bin
Kayserispor 24 milyon 650 bin
Denizlispor 23 milyon 640 bin
Malatyaspor 23 milyon 600 bin
G.Birliği 23 milyon 350 bin
Ankaragücü 21 milyon 180 bin
Çaykur Rize 20 milyon 600 bin
Vestel Manisa 19 milyon 25 bin
K.Erciyes 14 milyon 350 bin
Sivasspor 12 milyon 100 bin

delimakina

Üye
ama en iyi transfer sasa iliç :)
yazık bizeeeeeeeeeeeeeee

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Beşiktaşım bu sezon baya bi iş yapacak gibi.:bravoo: :bravoo:"""Ne istersen iste benden Şampiyon Beşiktaşım""" :bravoo: :bravoo: :bravoo:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Fb bjk den 4 futbolcu eksik demekki biz 4 futbolcu daha alsak ortalama 8 milyon dolardan aradaki fark bariz ortaya çıkar.. :ehe:

gangsta

Üye
    Konu Sahibi
hakkaten yani GSliyim diye soylemiyorum
ilic bence en iyi transfer oldu bu sene
gerci daha bjklilari izleyemedim ama
ilicten daha ii olcaklarini sanmiyorum

SANCAR

SANCAR

Üye
bence kleberson la appiah kapışır
iliç :eksi:

the_patriot

Üye
fenerinkini bayağı(bence yarısı anca eder) şişirmişler :eksi: :eksi:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Öyle diyorsun ama daha ne klebersonu gördük ne de ailtonu.. ;)

Bi oynasınlar bu gece ondan sonra yorum yapalım...

Legend_Come_Back

Üye
yine bir numarayız yaw :ehe:

Quattro

Quattro

Üye
Originally posted by the_patriot@Aug 14 2005, 06:13 PM
fenerinkini bayağı(bence yarısı anca eder) şişirmişler :eksi: :eksi:
[post=132216]Quoted post[/post]​

helal olsun yani araştırmayı yapan almanlar yani onada bi kulp buldunuz türkler yapsa hemen işte araştırmayı yapan fenerlidir falan dersinizde ama araştırma yapan alman helal size valla. :no:

the_patriot

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Aug 14 2005, 07:03 PM
Öyle diyorsun ama daha ne klebersonu gördük ne de ailtonu.. ;)

Bi oynasınlar bu gece ondan sonra yorum yapalım...
[post=132229]Quoted post[/post]​

beklerim ... ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Valla maçı seyredemedim sadece 10 dk baktım ondan sonra telefonla konuşmaya daldık zaten maç bitiyor nerdeyse artık gerek yok.. :(

gangsta

Üye
    Konu Sahibi
bjknin tombalagi iyi gozuktu ilk macta
klebersona pek bakamadim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt