Trabzon'un milli isyanı büyüyor

 • 8 Ekim 2012
 • 231 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  [h=2]Yöneticilerin ardından, futbolcular da milli takıma Trabzonspor'dan kimsenin çağrılmamasına isyan etti. Yasin, “İlla İstanbul takımlarında mı oynamamız gerekiyor” diye konuştu.[/h]
  Abdullah Avcı’nın Romanya ve Macaristan maçları için açıkladığı aday kadroda hiçbir Trabzorsporlu’nun yer almamasının yankıları artarak devam ediyor. İlk tepki Asbaşkan Nevzat Şakar ve Genel Sekreter Hasan Yener’den gelmişti. Ardından Sadri Şener eleştirilerde bulundu, “Abdullah Avcı popülist davranıyor, medyaya sempatik gözükmek için İstanbul takımlarından oyuncu seçiyor” dedi. Bordo-Mavililer’in son olarak isyanına futbolcular da katıldı. Yasin Öztekin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Milli takımın formasını giymek için İstanbul takımlarında mı oynamak gerekiyor? Takımlarında yedek bekleyen, maçın sonlarında 10 dakika şans bulan futbolcular bile aday kadroya çağrıldı” diye konuştu.

  ‘Milli formayı hak ettim’


  Başarılı futbolcu, Trabzonspor gibi çok büyük bir kulüpte forma giymenin o kadar da kolay olmadığını dile getirerek, “Şenol hoca hak edene formasını veriyor. Biz de çalışıp, çabalayıp onların güvenine layık olmaya çalışıyoruz. Son dönemdeki performansımla Ay-Yıldızlı ekibin en azından aday kadrosuna çağrılmayı hak ettiğimi düşünüyorum” dedi. Yasin son olarak, milli takımı seçme konusunda kararı milli takım kurmaylarının vereceğini ancak “Acaba bizleri izlemiyorlar mı?” diye düşünmeden yapamadığını belirtti.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 19:19