Trabzon'da Ceyhun Gülselam krizi!

 • 2 Mayıs 2011
 • 356 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Trabzon'da Gaziantep karşılaşması öncesi ilginç gelişmeler yaşandı... Ceyhun Gülselam neden kadro dışı bırakıldı?  Ceyhun Gülselam'a ücretinde indirim yapması halinde sözleşmesinin uzatılacağı şeklinde teklif yapıldı. Buna karşı çıkan genç futbolcu sürpriz bir şekilde kadro dışı bırakıldı.. Habertürk'ün haberine göre: Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan, ancak 1 yıl daha opsiyonu bulunan Ceyhun Gülselam'ın menajeri ile yöneticiler arasındaki görüşmede kriz çıktı.

  Ceyhun'un menajerine "Ceyhun'u kadroda tutmak istiyoruz. Ancak opsiyon sözleşmesinde yazan rakam yüksek. Eğer Ceyhun bu rakamda indirim yaparsa kendisiyle devam ederiz" önerisi sunuldu.
  Ancak genç gurbetçi oyuncu ile görüşen menajeri bu teklife "Hayır" yanıtını verdi. Ceyhun'un da yaşanangelişmelerden büyük bir üzüntü duyduğu ve "Opsiyon sözleşmesinin devreye girmesi için ödenmesi gereken ücret belli. Bunun üzerinden indirim istenmesine anlam veremedim" dediği öğrenildi.
  BÜYÜK ŞAŞKINLIK YARATTI
  Hafta içindeki antrenmanlarda hırsıyla dikkati çeken ve dün oynaması beklenen Ceyhun Gülselam yaşanan sürpriz gelişmelerin ardından maçın kadrosuna alınmadı.

  Bu durum "Ücretini indirmeye yanaşmadığı için kadro dışı bırakıldı" yorumlarını da beraberinde getirdi. Trabzonspor'da Egemen Korkmaz ve Selçuk İnan da sözleşme uzatmazken, Ceyhun Gülselam için böyle bir yol izlenmesi ve kadroya alınmaması şaşkınlık yarattı.

  Bordo-Mavili kulüpte daha önce Yattara'dan da ücretinde indirim istenmiş, ancak Gineli futbolcu da buna karşı çıkmıştı.
   


  Yazan: tragedie
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 18:46