Trabzona özel koruma


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi


Bordo mavili kafile, Diyarbakır’da yoğun güvenlik önlemleri altında karşılandı. Trabzonspor kafilesi, motorize ekipler eşliğinde oteline giderken köprü ve yollarda polisler nöbet tuttu. Başkan ATAY AKTUĞ bu duruma tepki gösterdi.
 
Haberci

Haberci

Üye
Bizler de ne zaman avrupalı ülkeler gibi futbol un bir spor dalı olduğunu, bu sektöre fiilen katılan insanların bu yoldan geçimini sağladığını, geleceğine yön verdiğini ve bizlerin de sadece sportif faaliyetlerini, renklerini ve futbolcularını sportmence desteklediği zamanları, daha doğrusu sporda hoşgörü ortamını ne zaman yakalıyacağımızı, o günleri yaşayacağızı merak ediyor, canıgönülden bu sevgi ve saygı ortamının gelmesini destekliyor ve sizlerden de bu anlayışı bekliyorum...
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Adamlar statta bile beraber oturuyor bide bizim duruma bak..
 
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Katılıyorum sizlere..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt