Trabzon Tümerin Peşinde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Trabzon Tümerin Peşinde
Trabzonspor'da yeni yönetim kurulu mazbatasını aldıktan sonra yaptığı görev bölümü ile çalışmalarına başlarken, transfer komitesi de oluştu. Başkan Nuri Albayrak, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan oluşan transfer komitesi teknik direktör Halilhodziç'in raporu doğrultusunda çalışmalara başladı. İlk etapta daha önceki yönetim tarafından ön görüşmeleri yapılan futbolcularla diyaloga geçen transfer komitesi G.Birliği'nde bu sezon yıldızı parlayan Mehmet Çakır, Uğur Barol ve Kayseri'den Gökhan'ı kadrosuna dahil etmeyi planlıyor. Yönetim bu oyuncuların kulüplerine takas önerisi getirmeyi, Beşiktaşlı Tümer'le de görüşmeyi ajandasına yazdı

Nicolas_Anelka

Üye
tümerin hayali arupada top kosturmak ama bence tümer avrupaa oynayacak kapasite yok en iyisi beşiktaşta kalmasıdır... diye düşünüyorum

yitik savaşçı

Üye
Tümer, Ayhan'dan iyi; Sergen'den kötü bir futbolcu... Galatasaray'da olmayan orta sahada ümit vaadeder. Emre ve Yıldıray'ın iyi bir yedeği olduğuna göre Galatasaray'a gelsin. İstikrarsız gibi gözüküyor ama Beşiktaş'ta...

Nicolas_Anelka

Üye
bak oda olabilir g.sarayda 10 numara top oynar tümer vallahi keske g.saraya gitsin bence...

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Tümer milli takımda parladı biraz yoksa Bjk da çogunlukla yedekti. ama nedense teknik direktörler kilolarına rağmen Sergeni Tümere tercih ediyor, eğer oynamak istiyorsa;yıldızını parlatabileceği en iyi yer zor durumdaki Trabzon..

Nicolas_Anelka

Üye
trabzonda oynamaz tümer bence kesin avrupaya gider 1 sene sonra geri döner ne işi varsa avrupada besiktas gitmemesi için herseyi sunucakmış tümere...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tümer gitmez bence..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bence de , BJK'den oraya gitmez

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Tümer avrupaya giderse Bjk nın çok daha altındaki bir seviyede takıma gider ancak, Trabzona gitmesi hayırlı olur yoksa kalsın evinde...

CisSe

Üye
İnşAllah G.S ye gelir

Nicolas_Anelka

Üye
bakalım kararını bu hafta verecekmiş.....

abuvice

abuvice

Üye
tümer gelse de gelmesede değişen birşey olmaz..

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Trabzonun artık bu seneyi kapattı tek şansları Türkiye kupası seneye yatırım yapmak gerek şampiyonluk için...

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Trabzonspor Yönetim Kurulu, Beşiktaşlı oyuncular Tümer Metin ve Emre Aşık ile ilgilenmediğini bildirdi.

Transfer komitesi tarafından yapılan açıklamada, "Bazı basın organlarında Beşiktaş Kulübü sporcuları Tümer Metin ile Emre Aşık'ın isimleri takımımızla birlikte anılmakta ve kendileriyle görüşüldüğü yönünde bilgiler verilmektedir" denilerek, şu ifadelere yer verildi:

"Teknik direktörümüz Vahid Halilhodziç'in bize sunduğu isimler arasında yer almayan iki değerli sporcuyla hiçbir şekilde ilgilenmediğimizin kamuoyunca bilinmesini isteriz."

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hadi fenerle ilgili olsa gazete satmak için çıkardı haberleri deriz ama..

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Trabzona gönül verenler de azımsanmayacak kadar çok ama...

abuvice

abuvice

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 27 2005, 06&#58;45 PM) [post=238749]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Hadi fenerle ilgili olsa gazete satmak için çıkardı haberleri deriz ama..
[/b][/quote]
dotum yanlış düşünüyorsun..Trabzonsporun ez az 5 milyon taraftarı var&#33;

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Beşiktaş vermez tümeri zaten vermemeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...