Trabzon 2-0 Aldı maçı...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Trabzon 2-0 Aldı maçı...
Yoruma gerek yok sanırım hala şampiyonluk düşünen galatasaraylı varmı....

ŞAMPİYON FENERBAHÇE...

the_patriot

Üye
bence vardır.çünkü maç bittikten sonra hala şampiyon gs diye bağıranlar vardı

Haberci

Haberci

Üye
Bu film koptu arkadaşlar seneye yeni film için sıraya girmek lazım :)Geçmiş olsun ve Fenere Hayırlı olsun Başka söze ne hacet...Saygılar...

the_patriot

Üye
hayırlı olsun bütün fenerlilere darısı 200. yılında gs nin başına inşallah :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Artık şampiyonluk hayal oldu onlar için tribün karıştı 100. yıl ruhu nerede kimisi bağırıyor FATİH TERİM diye kimisi bağırıyor HAGİ diye...

100. yıl hüsranla bitecek bu gidişle benden sölemesi...

Tribünde kavga çıktı necati oyundan çıkarken sebebini anlamadım ama....

GS bölündü bence artık... Bu zamandan sonra çooook zor...

GS 100. yılda şampiyon olamazsa. ki artık olamayacak görünüyor yönetim, hagi ve birçok fubolcu gider.... Tehlike sinyalleri var...

ınferno

ınferno

Üye
bende bi galatasaraylı olarak söylemek zorundayımki şampion artık fener.ama heriflere kendi ellerimizle buyrun die verdik yaw sorun bizim yönetimde takımla hiç birlik içinde deillerki sürekli bi sorun çıkarıolar neyse hayırlı olsun fenerliler için :off: :off: :'( :'(

can6630

Üye
güsel maçtı ;)

Lazkopat61

Üye
BEN TRABZONLU OLARAK TRABZONSPORU CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM.... HELAL LAAAAAN SIZE LAZ USAKLARIIIII...... BÖYLE ISTE AMA FENERLILER DAHA DURUN BIZ GELIYORUZ SIZDE FUTBOL YOK ŞIKE VAR.... BIZ SADE VE SADECE FUTBOLUMUZLA YENIYORUZ SIZI DE GECERIZ INSALLAH.......

YER BORDO GÖK MAVI BU SENE SAMPIYON BORDO-MAVI
TS--&#62; :alsana: <--FB / GS

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar Fener şampiyon olacak gibi yani kesin görünüyor.Ama önümüzde bir Fener-Gs derbisi var ki sanıyorum kıran kırana geçecek ve son zamanların en zevkli derbisini seyredeceğimizi sanıyorum siz ne dersiniz? Bu arada Trabzon sporu kutluyorum.Futboldaki kural atamayana atalar ve koşan kazanır :) Saygılar...

anifirlama

Üye
Hiç bi Gerçek GALATASARAYLI umudunu kaybetmesin önünde toplanması gereken 21 puan var.Bu ligde her şey olur ama yeterki Galatasaray istekli oynasın...

the_patriot

Üye
arkadaşlar siteye yazdığım iddaada cumartesi akşamı yaptığım pazar kuponu tuttu kimse tebrik etmiyor biraz teşvik edin beni kuru kuru olmuyo :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Birincisi Fenerde sike yok.İkincisi her durumda Fenerbahce sampiyon ve bu dun kesinlesti.Biz 98. yılımızda basladık sefere.100. yılımızda gorun artık. ;;) ;;)

Yrıca iskocyali iddaa icin tebrikler ;;) ;;)

rago

Üye
fener şampiyon olduktan sonra en çok kimlerin zoruna gidicek acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt