Toyota'nın Depremden Sonraki %99luk Kaar Düşüşü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
Toyota'nın Depremden Sonraki %99luk Kaar Düşüşü
Japon otomobil üreticisi Toyota'nin geçen yıl nisan-haziran aylarını kapsayan ceyrekte 190.4 milyar yen olan karı , mart ayinda meydana gelen deprem ve tsunami nedeniyle bu yılın aynı döneminde %99 gerileyerek 1,1 milyar yen'e düştü...

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Sağlam düşüş yaşamışlar cidden

quad4core

quad4core

Üye
depremde nissan'ın 2,honda'nın da motorsiklet fabrikasının sular alında kaldığını okumuştum bi yerde

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
ciddi anlamda bi düşüş yaşamışlar sonuçta bu honda araba piyasasında adı geçen bi marka toparlar diye düşünüyorum

Larismus

Larismus

Üye
toparlayamazsa iş kötü :s ama sanmıyorum koca bir firmanın hemen batacağını

nitroux

nitroux

Üye
Daha önceki lokal üretimlerinde yaşanan arızalar sonrası zaten çok sıkıntılı günler geçiren ve marka adını temize çıkarmak için milyon harcayarak arızalı parçaların değişimlerini ücretsiz gerçekleştiren Toyota için heralde bundan daha kötüsü düşünülemezdi. Unutulmamalıdır ki bu gibi dev firmalar karları ile sürekli büyüme çabası güderek yeni yatırımlarını devam ettirir ve nakit ihtiyaçlarınıda kredilerle karşılarlar. Bu gibi öngörülemeyen durumlarda firmaların mali dengeleri bozulacağından sadece bir varsayım ama Toyota iflsaın eşiğine dayanabilir...:hmmm

Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
Bendede Toyata Corolla var 97 model

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...