Uygulama TouchPal benzeri klavye arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
TouchPal benzeri klavye arıyorum
Arkadaşlar TouchPal bozmaya başladı reklam zırvalığı klavye üzerinde engel oluyor artık.
Alfa sayısal tuşlara alıştığım için ve otomatik kelime kayıt özelliği ayrıca backup özelliği'nden dolayı bırakamıyorum, alternatif kullanışlı önerileriniz olursa sevinirim.

byAndroid

byAndroid

Üye
ToucPal kullanmadım bilmiyorum ama akıllı telefon kullanmaya başladığımdan beri SwiftKey kullanıyorum ve üstüne tanımam on numara beş yıldız

nazmi28

nazmi28

Üye
Evet reklam vb durumla iyice zıvanadan çıktı...
Premiumda 5 dolar civarı...
Crackli yada premium olarak var mı bu klavye...
Biken gören duyan

gungor17

Üye
aynen arkadaşlar reklam lar uygulama kilidi bilmem ne bir sürü ıvır zıvır ile dodu bide premium istiyor hadi ömür boyu falan olsa gene iyi bir senelik miş iyice boka sardı Lucky patcher ile reklam engellemeyi denediniz mi hiç yada full ***** yapmayı?

nazmi28

nazmi28

Üye

Touchpal crackli versiyon...
Yükleyin arkadaşlar...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: merihsasa
ErkanGuney.

ErkanGuney.

Üye
Ben swiftkey kullanıyorum ve gayet memnunum. Öneri ve düzeltmeleri çok sağlıklı. Tavsiye ederim.

mabdussamed

mabdussamed

Üye
touchpal klavyeyi uzun süre kullandım taki su pil tasarrufu uygulama kilitleme kelime sayıcı gibi ıvır zıvır şeyler eklenince çok hantallaştı ve kullanmayı bırakmıştım.rootlu cihazda host dosyası kullandığım için reklam problemim pek olmadı. bir dene derim

nazmi28

nazmi28

Üye
Crackli vers yukarıda paylaştım arkadaşlar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Crackli vers yukarıda paylaştım arkadaşlar

İşe yaramadı kardeş, şu şekilde yaramadı yeni Yazılım ile aldığım kelime yedeğini kabul etmedi, yedeği aldıktan sonra klavye açılmıyor.

Lucky ile çok denedim ama olmadı, apk veri tabanı tamamen düzeltilmeli.

İşe yarar tek çözüm, uygulama ayarında uygulama araç çubuğu, günlük Özet şarj hızlandır işaretlerini kaldırmak ve telefon ayarları, uygulamalar yüklü uygulamalar dan touchpal a girip bildiririmleri göster işaretini kaldırmak.
Bunlar İşe Yaradı

Üst Alt