Toraman için baskı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Siyah-beyazlılar, Avusturya dönüşü başkan Demirören ile görüşerek Toraman'ın affedilmesini isteyecek. Üzülmez ise PAF takımda kaldı.


KİMSEYLE KONUŞMA
Beşiktaş'ta gözler kadro dışı bırakılan kaptalara çevrilirken, İbrahim Toraman ile ilgili ilginç gelişmeler yaşanıyor. Toraman'ın affedilmesi için başkanın Avusturya'dan dönmesini bekleyen bazı yöneticilerin, tecrübeli oyuncuya da "Hiç konuşma, demeç verme. Seni yeniden kazanmak için uğraşıyoruz" dedikleri
öğrenildi.

GEÇMİŞİMİ SİLEMEM
İbrahim Üzülmez'in, gelen teklifleri geri çevirdiği belirtildi. "Bir hata ile Beşiktaş'taki 8 yıllık geçmişimi, yaşadıklarımı silemem" diyen Üzülmez, PAF takımla idmanlara çıkma kararı aldı. Siyah-beyazlı takımda senelik 450 bin YTL garanti paraya oynayan İbrahim'in PAF takımla idman yaparak, affedilmeyi beklediği ifade edildi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

@Safak
Cevap
0
Görüntüleme
241
@Safak
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
353
Haydar
Akıncı
Cevap
1
Görüntüleme
400
eşref gümüşsay
scarface006
Cevap
0
Görüntüleme
256
scarface006
Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
359
Kingmortall
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt