Toraman çıldırdı

 • 8 Ekim 2012
 • 389 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  [h=2]Siyah-Beyazlı futbolcuları çileden çıkaran sadece Fenerbahçe yenilgisi değil, hakem Özgür Yankaya'nın çaldığı ve çalmadığı düdüklerdi.[/h]Kendilerine yapılan faullerin es geçildiğini düşünen İbrahim Toraman, benzer pozisyonlarda Fenerbahçe lehine düdük çalınması üzerine adeta çıldırdı. Tecrübeli futbolcu sık sık bu tepkisini dile getirirken, Beşiktaş’ta sinirler iyice gerildi. Yankaya, geçen sezon Kadıköy’de Fener’in 2-0’lık üstünlüğüyle sonuçlanan Beşiktaş derbisinin de hakemiydi.
   


  Yazan: Kingmortall
 2. Her zaman ki artistiklerini sergiledi ... Sonuçta yine elde var sıfır ...
  Dakika 58 de hakeme sövdü gözlerinin içine bakarak ... Net kırmızı görmeliydi ...
   
 3. fotoğrafın arka planında Caner ve Fernandes sarılırken bunun yaptığına bak! Sanki Fernandes çok memnundu da ..
   
 4. Toraman bi işine baksın.

  Hiç hakem hakkında konuşmadım ama bütün takdir hakkını fbden yana kullandı anlarım bunu ama avantaja bırakacagi yerde oyunu durdurdu iki kere veli kavlak hakemin böyle sacma bir kararına kızdığı için sinirlerine hakim olamadı.

  Kesinlikle bahane değil zaten hakem iyi yönetti yoksa biz ne derbiler gördük açık açık hata yapılan bu maç iyiydi yine:)
   
 5. itiraz ettiği pozisyon da veli kavlak in 58 dakika da cristian a resmen tekme atması ....
  Bariz faul ve itiraz edecek hiç birşey yok ...

  Yıllardır kendini geliştiremedi ... Aynı tas aynı hamam toraman ...
   
 6. Veli kavlak orda sarı kart gördü zaten itiraz ettiği için değil, yapmaması gerek ama hakem pozisyonu kesti faulleri vermedi zaten necipin halinden belliydi nasıl bir darbe aldığı
   
 7. veli kavlaga demiyorum . Veli zaten 2.sarı dan kırmızıyı yedi o anda ... Ibrahim toraman hakemin dibine yaklaştı resmen sövdü yani ... Kırmızı veremedi hakem ...
   
 8. Hakeme sövdüğünü farketmedim ama tepki gösterdi, hakem hatalıydı resmen bjk nin faulunu vermedi atağı kesti adamlar ona tepki verdi veli o yüzden öyle sert faul yaptı.

  Ama nedir hem veli hem ibo hata yaptı ama bu hatayı yapmaları için hakem teşvik etti.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 20:31