Topal Eşek

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
TOPAL EŞEK:

Cambazın biri, eşeği yularından çekip gelmiş pazara.
bir başka cambaz yanaşmış: “kaça bu eşek?” “bin lira!” “aldım gitti, ver elini helalleşelim!” birkaç kişi alıcının kulağına fısıldamış: “yahu görmüyor musun, bu eşek topal. onun için ucuza verdi! topal değil, tırnağının arasına taş kaçmış. bu nedenle topal sanıp ucuza elden çıkarmaya bakıyor!” eşeği satana koşmuşlar: “yahu bu eşek topal değilmiş, tırnağına taş kaçmış!” satıcı gülmüş: “eşek topal olmasına topal da, öyle sansınlar diye taşı tırnağına ben koydum!”alıcıya koşmuşlar: “yahu bu eşek gerçekten topalmış, taşı o koymuş. seni de kandırdı, parayı aldı!”
alıcı dövünmeğe başlamış: “vay namussuz vay! eğer verdiğim para sahte olmasaydı, beni kazıklayacaktı!”

alıntıdır …..
 
  • Kahkaha
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Okuyup da eşşek olacağına baban gibi hırsız ol ki, itibar göresin :ehe
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı

Benzer Konular

ömer talat katı
Cevap
23
Görüntüleme
993
ömer talat katı
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
6K
Doğuş Pertez
erdem3113
Cevap
7
Görüntüleme
1K
erdem3113
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt