TOMMY HILFIGER Saat -- 2 günlük -- satılık..!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
TOMMY HILFIGER Saat -- 2 günlük -- satılık..!!!!!!
Hepi topu 2 gün kullandım...Almanya'dan bi arkadaşa sipariş edip getirtmiştim, fakat arkadaşın vize sorunu çıkınca 5 ay geç ulaştı elime, bu aradada bi kızla tanıştım.Daha sonra nişanım olduğu için-nişanda takılan saat gelince bu saatim boşa çıktı :( Satarım düşüncesiylede zarar görüp, yıpranmaması içinde daha kullanmadım..Şimdide satılığa çıkartıyorum bana kullanmak nasip olmadı en ufak çarkına kadar orjinal T&H, belgesiyle, üstünde jelatiniyle talihlisini bekliyor.Piyasa değeri 480 TL dir.İnanmayan araştırabilir.Sadece yurtdışından geldiği için garanti sorunu vardır...Garantisi devam ediyor fkt Almanya'da geçerli..Ondada ben kefilim ! 0538-657-78-50
-Akrep ve yelkovanı fosforludur.
-Gün,hafta,ay gösteren ibreleri vardır.
-Deri kayışlı
-Çelik kasa
-En ufak nokta kdr çizik yada bi yıpranma yoktur !
, , , --> Bu kelepir saat sadece 280 TL dir...

gogis

gogis

Üye
aralığa kadar satılmaz ise alabilirim kardeş ama kullanmazsan o zamana dek sevinirim :)

Kerim.

Kerim.

Üye
konu yeri cok alakaliymis

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
kerim336 kardeşm forumu kçk kardeşim önerdi zaten onun hesabı aracılıgıyla reklamları verdim...kusura bakma forumun yabancısıyım biraz gözde attım ama ilgili başlığı bulamayınca mecbur buraya açtm kusura bakmayın :(

- - - Eklendi - - -

aralığa kadar satılmaz ise alabilirim kardeş ama kullanmazsan o zamana dek sevinirim :)

kardeşim satılana kadar zaten kullanmıcam...dediğin gibi satılmazda alıcı olursan o gün geldiğinde saatin yeni fotolarını gönderirim bugün ki gibi göreceğinden emin olabilirsin...jelatiniyle aynen duracaktır ;)

Kerim.

Kerim.

Üye
kerim336 kardeşm forumu kçk kardeşim önerdi zaten onun hesabı aracılıgıyla reklamları verdim...kusura bakma forumun yabancısıyım biraz gözde attım ama ilgili başlığı bulamayınca mecbur buraya açtm kusura bakmayın :(

- - - Eklendi - - -

kardeşim satılana kadar zaten kullanmıcam...dediğin gibi satılmazda alıcı olursan o gün geldiğinde saatin yeni fotolarını gönderirim bugün ki gibi göreceğinden emin olabilirsin...jelatiniyle aynen duracaktır ;)

tamam:)

sekori

sekori

Üye
kardeş reklam olmasın bir site var oraya versene açık artırmalı ya da sabit bir fiyata oraya koyarsan alırım....

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
dostum ha orası ha burası sonuçta alıcıysan buyur satim sana...bu fiyattan aşşa almayı düşünüyorsanda bu fiyattan aşağı satmam.ha illa o siteden alcam, güvenilir yer diyorsanda ver adresi oraya koyayım reklamı yine oradan al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt