Tom Cruise, Mission Impossible 5 Filmindeki Tehlikeli Uçak Sahnesinde Dublör Kullanmadı!

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Tom Cruise, Mission Impossible 5 Filmindeki Tehlikeli Uçak Sahnesinde Dublör Kullanmadı!

Aksiyon filmlerine Tom Cruise kadar yakışan başka bir aktör var mıdır bilmiyorum. Belki biraz boydan kaybediyor olabilir fakat Tom Cruise, son 20 yılın hem karizma hem de oynadığı filmlerin aldığı hasılatlara direkt olarak etki etmesiyle kendi meslektaşları arasında her zaman bir adım önde oldu.

Tom Cruise’un aksiyon filmlerine bu kadar yakışması, filmde yaşanan her rolü aslında gerçekte yaşıyormuş gibi hissettirmesiyle de doğru orantılı. 30 Temmuz 2015’te vizyona girecek olan Mission Impossible 5’teki bir uçak sahnesinde, sıradan bir aktör kesinlikle dublör kullanırdı fakat Tom Cruise o sahneleri bizzat kendisi oynamak istemiş ve de oynamış! İzlerken hayretler içerisinde ‘oğlum adam baya baya uçağa asılmış uçuyor lan’ dediğimiz bu görüntüleri izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora, DeV/AsA ve kamikaze456

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
10 numara bi oyuncu

reaurora

reaurora

Üye
Serinin her filmi muazzam. Bu rolü Tom Cruise'dan daha iyi kimse oynayamazdı. Izlemeyenlere Jack Reacher filmini de tavsiye ediyorum.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Korsan izledim filimi Filimin ilk başlagıncı bu sahne .D