TKB2Lde 4. Hafta Mücadelesi

  • 19 Kasım 2010
  • 402 Okunma
  • 0 Cevap

  1. TKB2L’de 4. Hafta Mücadelesi
    15.11.2010 09:24
    Türkiye Kadınlar Basketbol İkini Ligi’nin 4. haftası 20 Kasım Cumartesi günü saat 12:00’de yapılacak Antalya Koleji - Nesibe Aydın maçıyla başlayacak.
    < Resmi açmak için tıklayın >
    td {font-family: Georgia; font-size: 12px }p {font-family: Georgia; font-size: 12px }

    Türkiye Kadınlar Basketbol İkini Ligi&#8217;nde (TKB2L) 4. hafta mücadelesi A ve B Grupları&#8217;nda 20-21 Kasım tarihlerinde oynanacak 4&#8217;er karşılaşmayla tamamlanacak.

    < Resmi açmak için tıklayın >
    Ligde haftasını ilk maçı 20 Kasım Cumartesi günü 12:00&#8217;de başlayacak ve B Grubu&#8217;nda Antalya Koleji, Nesibe Aydın&#8217;ı konuk edecek. B Grubu&#8217;nun diğer üç karşılaşmasının da oynanacağı 20 Kasım&#8217;da A Grubu&#8217;nda ise tek maç yapılacak. Saat 14:00&#8217;teki mücadelede Optimum TED Ankara Kolejliler, Çankaya Üniversitesi&#8217;ni ağırlayacak. TKB2L&#8217;nin 4. haftası 21 Kasım Pazar günü oynanacak 4 A Grubu karşılaşmasıyla noktalanacak.

    TKB2L&#8217;de haftanın programı ve puan durumları şöyle:

    A Grubu
    20 Kasım Cumartesi
    14:00 Optimum TED Ankara Kolejliler - Çankaya Üniversitesi (TOBB Spor Salonu)
    21 Kasım Pazar
    13:00 Dörtyol Belediyesi - Konak Güreş (19 Aralık Spor Salonu)
    13:00 Niğde Türk Telekom - Kocaeli BŞB Kağıtspor (5 Şubat Spor Salonu)
    15:00 Güre Belediyesi - Bursa BŞB (Güre Belediye Spor Salonu)

    B Grubu
    20 Kasım Cumartesi
    12:00 Antalya Koleji - Nesibe Aydın (Atatürk Spor Salonu)
    14:00 Antakya Belediyesi - Edremit Belediyesi (Antakya Spor Salonu)
    15:00 Bandırma Basketbol - Canik Belediyesi (Şehit Mehmet Gönenç Spor Salonu)
    15:00 Bakospor - Nallıhan (Kamil Ocak Spor Salonu)

    A Grubu
    S
    Takım
    O
    G
    M
    A
    Y
    P
    1.
    Optimum TED Ankara Kolejliler
    2
    2
    0
    201
    73
    4
    2.
    İzmir Bş. Bld.
    2
    2
    0
    168
    71
    4
    3.
    Çankaya Üniversitesi
    2
    2
    0
    148
    107
    4
    4.
    Kocaeli Bş. Bld. Kağitspor
    2
    1
    1
    125
    118
    3
    5.
    Bursa Bş. Bld.
    1
    1
    0
    114
    49
    2
    6.
    Dörtyol Belediyesi
    2
    0
    2
    69
    140
    2
    7.
    Bağlar Belediyesi
    2
    0
    2
    74
    168
    2
    8.
    Güre Belediyesi
    1
    0
    1
    73
    89
    1
    9.
    Konak Güreş
    1
    0
    1
    49
    114
    1
    10.
    Niğde TÜRK Telekom
    1
    0
    1
    29
    121
    1​

    B Grubu
    S
    Takım
    O
    G
    M
    A
    Y
    P
    1.
    Nesibe Aydin
    2
    2
    0
    161
    110
    4
    2.
    AGİAD
    2
    2
    0
    133
    107
    4
    3.
    Edremit Belediyesi
    2
    2
    0
    162
    135
    4
    4.
    Antakya Belediyesi
    1
    1
    0
    71
    51
    2
    5.
    Antalya Koleji
    2
    0
    2
    127
    152
    2
    6.
    Nallihan Spor
    1
    1
    0
    72
    53
    2
    7.
    Bandirma Basketbol
    2
    0
    2
    130
    149
    2
    8.
    İzmir Basketbol
    2
    0
    2
    103
    138
    2
    9.
    Canik Belediye
    1
    0
    1
    53
    72
    1
    10.
    Bakospor
    1
    0
    1
    43
    88
    1​
     


    Yazan: d€rVish
Yüklüyor...
13/11/2018 - 21:32