Tivibu

Sponsorlu Bağlantılar

Temhem1234

Üye
    Konu Sahibi
Tivibu
Slm arkadaşlar eve türk telekom internet paketi aldım Ve yanında da tivibu da aldım ek kablo alıp diğer odaya tivibu kullanabilirmiyim yani tivibu uydu alıcı alırım diğer modem ile kablo çekip filan öle yapsam çalışır mı

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Anlatmak istediğin ikisini aynı anda mı kullanmak istiyorsun? Yada iki farklı TV'de mi kullanmak istiyorsunuz? Aynı kanalı izleyecekseniz iki farklı TV'de kullanabilirsiniz.

Temhem1234

Üye
    Konu Sahibi
İki tv den izlemek için yani modemi bağlayan adamlar dediler bu tivibu uydu cihazı diğer odaya da takabilirsin dedi kafama uymadı burda da sorayım dedim

Temhem1234

Üye
    Konu Sahibi
Soruyu tam olarak soramadım size yani kablo alıp modeme takıp ve daha sonra öbür odaya kadar kabloyu çekerim başka tivibu uydu alıcısı alırım ona takarım o zaman 2 tv de aynı kanal izlemeye gerek kalmaz harelde

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bunu servise sormanız gerek, gerçekten soruyu tam olarak anlayamadım.

vedat1966

vedat1966

Üye
Iki tivibu cihazınız da tanımlı olması gerekir. Değilse bağlasanız bile seyredemezsiniz. Eğer televizyonunuz Smart ise internet üzerinden seyredin.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Slm arkadaşlar eve türk telekom internet paketi aldım Ve yanında da tivibu da aldım ek kablo alıp diğer odaya tivibu kullanabilirmiyim yani tivibu uydu alıcı alırım diğer modem ile kablo çekip filan öle yapsam çalışır mı
Anladığım kadarıyla bir tivibu iptv üyeliği üzerinden modeme iki ayrı set top box bağlayarak kullanım sağlamak istiyorsunuz bunun olamayacağını düşünmekle beraber sağlıklı bilgi alabilmeniz için 444 1 444 Türk Telekom grubu müşteri hizmetlerini arayıp Tivibu birimini seçerek bilgi almanızı öneririm:)

Üst Alt