Uygulama Titanium Backup Durduruldu Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Titanium Backup Durduruldu Hatası
Her zaman kullandığım uygulama nedense durduruldu hatası verip açılmıyor. Komple kaldırıp yeniden yükledim, en son versiyonunu indirip yükledim ancak hep aynı hata. Daha önce hiç bu şekilde hata almamıştım. Çözümünü bilen var mı acaba?

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Düzelmiyosa telefonu recovery de sıfırla, pcden telefonun son sürüm yazılımını indir telefona yükle..

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Düzelmiyosa telefonu recovery de sıfırla, pcden telefonun son sürüm yazılımını indir telefona yükle..
Telefonda herhangi bir sorun yok en güncel romu daha yeni yükledim. Başka hiçbir uygulamada da sorun yaşamıyorum.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Hiç çözemiyosan, aynısını tekrarla.
Ben yaptım sorun yok. İster yap ister yapma sana kalmış.
Telefonun Root tekrar kontrol et.

Symbianist

Symbianist

Üye

Bunu dener misiniz? Mega ya yükledim.
Eger yine durduruldu hatası verirse. Root izinlerine bie bakın bence. Supersu ya da superuser hangisi varsa root izni verilmis mi bir bakın
Yine olmazsa baska şeyler düşünürüz

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi

Bunu dener misiniz? Mega ya yükledim.
Eger yine durduruldu hatası verirse. Root izinlerine bie bakın bence. Supersu ya da superuser hangisi varsa root izni verilmis mi bir bakın
Yine olmazsa baska şeyler düşünürüz
Yükledim sorun aynı. Root olarak Magisk kullanıyorum. Uygulama hiç açılmıyor ve root erişimi istemiyor ki zaten. Ama diğer root isteyen uygulamalar normal çalışıyor.

Normalde hiçbir şey yoktu. 8.0.2 Sürümünü kullanıyordum. Son sürümü yükleyim dedim 8.0.2'yi kaldırdım son sürümü yükledim ama açmaya çalıştığımda hata verdi. Bende sildim tekrar her zaman ki kullandığım 8.0.2 APK'sını yükledim ama aynı sorunu almaya devam ettim. Telefonu yeniden başlattım tüm verileri sildim ama sonuç yine aynı.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bunda da aynı hatayı alıyorum
Yüklü olanı kaldırıp temizlik uygulamaları ile temizlik yapıp telefonu kapatıp açın sonra yüklemeyi deneyin. Bende de benzer durduruldu hatası veriyordu 7.6.1 sürümü ile çözümü buldum.
Tabi birden fazla sebeb olabilir root uygulaması da buna sebeb olabilir, ama telefonu sıfırlayıp yüklemek çözüm olacaktır.

Symbianist

Symbianist

Üye
Titanium backup ı sildikten sonra root yetkisi verilmis bir dosya yöneticisi ile arayıp “com.kermidas.TitaniumBackup-1.odex” isimli dosyayı silin titanium backup ı yeniden yükleyip deneyin bir de

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Titanium backup ı sildikten sonra root yetkisi verilmis bir dosya yöneticisi ile arayıp “com.kermidas.TitaniumBackup-1.odex” isimli dosyayı silin titanium backup ı yeniden yükleyip deneyin bir de
Sorun çözüldü. Teşekkür ederim.
Titanium Backup uygulamasının tüm önbellek ve verilerini sildiğimde verilerin tamamen sıfırlanmadığını farkettim. X-plore ile data/app klasöründe ki "com.keramidas.TitaniumBackup-1" klasörünü tamamen sildim uygulamayıda kaldırdım. Telefonu yeniden başlatıp kurdum ve sorunsuz bir şekilde çalıştı.

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

colornick

Üye
merhaba
arkadaşlar aynı hata bende var titanium backup yüklüyorum aç diyince program açılmıyor devamlı durduruldu hatası alıyorum yardım lütfen bu konularda baya bilgisizim ilk defa root yaptım

efem360

efem360

Üye
Hiç çözemiyosan, aynısını tekrarla.
Ben yaptım sorun yok. İster yap ister yapma sana kalmış.
Telefonun Root tekrar kontrol et.
Bilmeyen arkadaşlar yorum yapmayın lütfen.

Sorunun tek çözümünü arkadaş bildirmiş.

marsilya

Üye
Sorun çözüldü. Teşekkür ederim.
Titanium Backup uygulamasının tüm önbellek ve verilerini sildiğimde verilerin tamamen sıfırlanmadığını farkettim. X-plore ile data/app klasöründe ki "com.keramidas.TitaniumBackup-1" klasörünü tamamen sildim uygulamayıda kaldırdım. Telefonu yeniden başlatıp kurdum ve sorunsuz bir şekilde çalıştı.

evet, ben de yaptım ve oldu. root explorer ile dada/app içinde com.keramidas arama yaptırdım, çıkan klasörü sildim. ilk başta acele ettim, telefonu yeniden başlatmatan titanium backup kurmak istedim, hata verdi. telefonu kapatıp açıp kurdum, sorunsuz çalıştı. lisansını da aldım
Teşekkürler

karakurt1969

karakurt1969

Üye
Aynı sorun bende de çıktı şimdi titanium yüklüdü çalışıyordu pro olanı indirdim kurdum açılmıyor sürekli durduruldu hatası veriyor buradaki isimleri root Explorer arattım birsey çıkmadı başka neden olabilir

Üst Alt