Time, Yılın Kişilerini Seçti


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Haftalık Amerikan dergisi Time, şarkıcı Bono ile Bill ve Melinda Gates çiftini, dünya adaleti için faaliyetleri dolayısıyla 2005 yılının kişileri seçti.
18 Aralık 2005 17:08
<div align="center"></div>
Time dergisi, Bono ve Gates çiftini, adaletin gelişimi için yaptıkları yatırımlar ve insanlarla ilgilenme kapasitelerinden ötürü yılın kişileri seçtiğini açıkladı.

Dünyanın en zengin insanlarından, Microsoft şirketinin kurucusu Bill Gates, eşi Melinda ile kurduğu vakıf aracılığıyla dünyanın en yoksul ülkelerindeki hastalıklarla mücadeleye yardımcı oluyor.

İrlandalı Bono da en yoksul ve zor durumdaki ülkelerin davalarını savunmak için yorulmak bilmeden çaba sarf ediyor.
 

jöly

Üye
haber için teşekkürler Haberci isabetli bir seçim yapmış Time&#33;&#33;
 
__Midas__

__Midas__

Üye
helal valla Bill Gates&#39;e taktir ettim duyarl&#305; ki&#351;iymi&#351; türkiyede bilgisayar da&#287;&#305;tm&#305;&#351;t&#305; galiba...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt