The Times: Bu çocukların peşinden gidin...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
schumici

schumici

Üye
    Konu Sahibi
The Times: Bu çocukların peşinden gidin...
İngiliz basını, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası hazırlıklarına başladı. İngiltere`de turnuva heyecanı artarken, İngiltere`nin önde gelen gazetelerinden The Times`ın yazarları, turnuvada destekleyecekleri milli takımları seçtiler. Başyazar Simon Barnes ise Türkiye`ye olan desteğini, ¨Bu turnuvada tutulacak tek takım Türkiye milli takımıdır¨ sözleriyle ifade etti.

¨ÇILGIN BİR MACERA YAŞAMAK İSTİYORSANIZ BU ÇOCUKLARIN PEŞİNDEN GİDİN¨

Köşe yazısının girişini, ¨Bu turnuvada tutulacak tek takım Türkiye milli takımıdır¨ ifadesiyle yapan ödüllü yazar Barnes, ¨Sporda olduğu kadar yemekleri, içkileri, doğası ve sıradan olanı muhteşem yapan küçük gariplikleriyle Türkiye`yi destekliyorum¨ diye yazdı.
Barnes, yazısına şöyle devam etti:
¨Tribünde Türkiye için tezahürat edeceğim. İstanbul ziyaretim sırasında bitirdiğim `Kara Kitap` ile tek kelimeyle büyülenmiştim. Türkiye`nin bu turnuvada ne işi var diye sorabilirsiniz. Türkiye, Avrupalı bir ülke olmadığı hissi yaratıyor. Vahşi bir havası, derin bir kültürü ve `Avrupalı anlayışın` ötesinde bir gizemi var. Ancak futbol takımı çılgın, kuvvetli, bireysel, bulaşıcı kavgalara eğilimli olsa da başarılı olma potansiyeli var. Çılgın bir macera yaşamak istiyorsanız bu çocukların peşinden gidin..¨

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Cok ilginc cumleler kullanmıs ovuyo mu hakaret mı edıyo belllı degıl :D

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
biraz övmüş ama; doğruları söylemiş

arslansem

arslansem

Üye
Takdir ettim adamı aferin :)

Altun.

Altun.

Üye
adam över gibi yapıp kötüelemiş heralde. :D:D benim türkçem yetmyr buna

kurt bey

kurt bey

Üye
yav övdümü,sövdümü anlamadım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt