The Sims' FreePlay v1.0.24 YENİ ÇIKTI!!!!ANDROİD

Sponsorlu Bağlantılar

elarisa

Üye
sd dosyalarının hepsini mi indirmemiz gerekiyor yoksa bn adrenoyu indirdim sadece o yeter mi?

troy25

troy25

Üye
tesekkurler

amon1234

amon1234

Üye
teşekkürler

corbyybroc

corbyybroc

Üye
zaten sims benim hayatım gibi 4 yaşımdan beri sims oynarım onun serisi biterse bende biterim:good:

Del Rey

Del Rey

Üye
Kaç yaşındasın o zaman sen? :hmmm

tibet41

Üye
teşekkürler :oke:

payrox

Üye
xperia x8 çalıştırdı enteresan .d

ryder247

Üye
adamsın be kardeşim :D

firtinaslh

Üye
Öncelikle teşekkür ederim çok iyi olmuş bende bunu arıyodum bu arada Mali'nin linki yeniler misin?

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar kendi telefonunuzun yada tabletinizin ekran kartını öğrenin ona göre indirin benimki ARM Mali 400@ 350 MHz 3D Grafik Ekran kartı mesela

blackclaw31

Üye
eeeeee sana kolay oyunu koy buraya ister indirsin ister indirmesin sihay grafik olanlar ne olucak veya telefonu rootlanmayip chainfirr yuklenmeyen telefonla ne olucak bari bi konuna bak ha bide hadi grafige kizmiyok kotasi olanlar ne yapicak

tokxxx

Üye
Bakın arkadaslar öncelikle linki paylaşan arkadasa tesekkur ediyorum, herkesin tablet ve telefonuna göre olan dosyayı indlrsin ama size bir ipucu, ben powervr olan doyayı indirdim, görüntü bendede karanlık cıktı, arkasına chainfire 3d(root ister) yükleyip adreno drivırını kurdum, tekrar oyunu açtım ve herşey düzgündü, karanlık ekran yoktu, normal sims free play görüntüsüydü, su anda 62 leveldeyim ve 10.000 liram var, hiçbir sorunda yok ve1 aile kurdum, 2. İpucu iste kota felan derdi yok, , ilk internete baglandıgından sonra oyun açılıyor, daha sonra oyunu arka planda çalıştırıp ayarlara gelip baglandıgınız wifi ayarını kkapatın arkasına wifi yi açık tutup büşta bğrakın ,hiçbir aga baglanmayın ve oyunu sorunsuzca oynayın, benden bu kadar, selamlar

Üst Alt