The Dark Knight Rises v1.1.1

Sponsorlu Bağlantılar

bunyo26

Üye
aynen yükledim kasıyo da nasıl kasar 1.4 işlemci war diye aldım tek cekirdekli oldugu icinmi :Syada kasmaması icin yapabileceğim bisi yokmu ya :S

hitmachine16

Üye
aynen yükledim kasıyo da nasıl kasar 1.4 işlemci war diye aldım tek cekirdekli oldugu icinmi :Syada kasmaması icin yapabileceğim bisi yokmu ya :S

İşlemci değil de ekran kartın düşük. Galaxy w'de adreno 205 var. Dönemin yüksek grafikli oyunlarını kasmadan oynatması imkansız. Onu bırak tegra 3'lü nexus 7'de bile kasabiliyor nadiren.

umitsuha

Üye
linkler kırık.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Yenilendi

Berke1575

Üye
Yok kardeşim ya ben yapamıyorum kaç kere denedim ya da sorun war bir türlü oynuyamadım ya içimde kaldı :D bi bu oyun bide asphalt 7 bu nedir ya :(

Need For Speed Most Wanted tavsiye ederim :D

yakup_

Üye
arkadslar ben telden direk indiricem mediafire linki koyarmisiniz yada zippyshare

Berke1575

Üye
Sabahtan beri uğraşıyorum sonunda indirebildim ama değdi, çok güzel bir oyun.Emeğinize sağlık. :D

yakup_

Üye

hocam bnde desire s vardi adreno 205 hic kasmiyordu galiba oyunun surumuyle alakali baska bi yerden oyunun 1.0.6 surumunu bul buyuk ihtimal kasmaz

Berke1575

Üye
Bundan önce yazdığım yorumu unutun baştaki görevler harici çok sıkıcı oluyor oyun, sadece sokak çeteleriyle dövüşüp duruyorsun ve bir süre sonra başta yenildiğim Bane ile ne zaman karşılaşacam diye soruyorsun kendine.

yakup_

Üye
ya dostlar sunu biri zippyshareye upload etsn yada linkleri bulun bana telden giriyorum ben ...

umut77

umut77

Üye
Tekrar menüye atıyor herşeyi kurdum apk 20 mb olanıda denedim 12 mb olanıda lg optimus black p970 de acılmadı ?

5533123

5533123

Üye
arkadaşlar rootsuz s3 var ona nasıl yükleyeceğim ? acil plusss ++++ çabukk :D

5533123

5533123

Üye
ya çoğu kişi karıştırmış anlamadım hangisin yapsam obb de the dark knight klsörünün içinemi atacaz tek bunu anlamadım

- - - Eklendi - - -

ilk giriş onlinemi felan biraz daha açık olursa yada sen açarsan :)

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
1) Apk dosyasını yükleyin
2) "com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM' klasörünü 'sdcard/Android /obb' konumuna kopyalayın.
3) 'patch.111.com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM.obb ' dosyasını
'sdcard/Android /obb'
klasörüne kopyalayın.
4) Oyunu çalıştırın.

Sonra online girin ilk girişi

5533123

5533123

Üye
saol kardeşim thankss:tşk:

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Teşekkürler.Keşke Symbian'a da çıksaydı bu oyun...

5533123

5533123

Üye
com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM bu klasörün içine atmıcaz sadece obb'ye atacaz deilmi ? k.b 1 hata bile yaparsam yanar oyun yoruyorum sizide

celkbilek

Üye
Coins hilesi lazimmm arkadaslar