TeXet tm5172 format sonrası şebeke sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

goldmobile

goldmobile

Üye
    Konu Sahibi
selamlar arkadaşlar başlıkda belirtdiğim gibi telefonun orjinal romu flasladıkdan sonra simkart takdım ama şebeke gelmiyor arama ekranında çıkan imei ile telefonun arkasındaki imei aynı değildi sonradan imei değişdirdim ama sorun aynı şebeke gelmiyor
yardımlarınızı bekliyorum
 


goldmobile

goldmobile

Üye
    Konu Sahibi
yokmu bu konuda bilgisi olan?
ya niye benim konularıma cevap gelmiyor anlamadım
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Cihaz hakkında bilgi sahibi kimse yoktur belkide.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt