Terimin eleştirdiği FBli kaleci volkan cevap verdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Terimin eleştirdiği FBli kaleci volkan cevap verdi
Dinlenmem gerekiyordu
Volkan: ‘Karın boşluğuma darbe aldığım ve acı çektiğim için yerde yattım. Amacım vakit geçirmek değildi.’

Eleştiriye yanıt

Rüştü Reçber’in sakatlığında milli takımın kalesini koruyan Volkan Demirel, ilk sınavında otoritelerden olumlu not alırken, teknik direktör Fatih Terim’den tepki gördü. Son dakikada sakatlık geçirdiği tedavi olan Volkan’ın 5 dakikalık uzatmaya neden olduğunu söyleyen Terim, ‘Eğer Volkan orada yatmasa, uzatma 5 dakika olmazdı. Ona tepki gösterdim’ yorumunu yaptı.

Görevimi yaptım

Volkan ise, karın boşluğuna aldığı darbe nedeniyle acı çektiğine dikkat çekerek, ‘Amacım vakit geçirmek değildi. Dinlenmem gerekiyordu. O yüzden yattım’ diye konuştu. Genç kaleci, ilk sınavından önce heyacanlı olduğunu, ancak maç başladıktan sonra bunu üzerinden attığını belirterek, ‘Bana verilen görevi en iyi şekilde yaptığımı düşünüyorum’ ifadesini kullandı.

Fatih Terim: Gereksiz yattı

‘Volkan orada yatmasa uzatma 5 dakika olmaz. Gereksiz yattı. Ona tepki gösterdim. Birkaç maç F.Bahçe’de oynadı ve çok ağır bir maçta milli takım kalesine geçti. Volkan bu maçta hatalı goller de yese bakış açım değişmez. Böyle stersli bir maçta kaleye geçmesi çok önemli.’

abuvice :D

DefectoR

Fatih bi aynaya baksın bakalım, gerekli bişi görecek mi?

valmont2

Üye
Originally posted by DefectoR@Sep 5 2005, 06:54 PM
Fatih bi aynaya baksın bakalım, gerekli bişi görecek mi?
[post=155444]Quoted post[/post]​
fatihle bu olayın bir ilgisi varmı ?
dogru soylemiş bile.. tabi bilerek yattıysa..

CooL'n'Quiet

Üye
fatih terime bak ya???? hatır için hiçbişey yapmayan hakanı 90 dakka oynatıyo bide sucu baskasına atıyo!!!!! hakanı cıkarıp bi defans koysan belki o golü yemicektik.ayrıca volkan pekte sırıtmadı kalede

berkant10

berkant10

Üye
bu kadar da adam kayırma olur mu onun oynattığı hakan şukuru de gorduk hem hakan şukur e ilk 16 .dakkada harika pası atamn kimdi? volkan

valmont2

Üye
Originally posted by ardadoganer@Sep 5 2005, 06:57 PM
fatih terime bak ya???? hatır için hiçbişey yapmayan hakanı 90 dakka oynatıyo bide sucu baskasına atıyo!!!!! hakanı cıkarıp bi defans koysan belki o golü yemicektik.ayrıca volkan pekte sırıtmadı kalede
[post=155446]Quoted post[/post]​
hakan mı bişey yapmıyor? son vuruslarda sansızdı o aksam.. ama onun yerine baska biri olsaydı o kadar pozisyona girebilecekmiydi? birde onu düşünün.. cok övülen f. tekke yide gorduk.. adamın kacırdıgı pozisyonların hazırlayıcısı h. şükür dü.. bunlarıda unutmayın..

seriFBurak

seriFBurak

Üye
eger tırsmasaydı fatih defans a tolga yı alacaına orta sahaya gokdenizi alr dı o 5 dk nasl gecerdi!

valmont2

Üye
Originally posted by seriFBurak@Sep 5 2005, 07:02 PM
eger tırsmasaydı fatih defans a tolga yı alacaına orta sahaya gokdenizi alr dı o 5 dk nasl gecerdi!
[post=155453]Quoted post[/post]​
evet son derece haklısın.. tolga yerine gokdeniz cok daha iyi bir tercih olucaktı.. cunku topu ileri tasıyıcak adam kalmamıstı .. gokdeniz bu işi yapabilirdi son anlarda..

CooL'n'Quiet

Üye
en azından tekke golün ortasını yaptı ayrıca bu kadar önemli macta kimsenin o kadar kolay pozisyonu kacırma lüksüde yok .Danimarka teknik direktörü bile terim niye halili oynatmadı ayrıca gözlerim tuncayı aradı dedi...
hakan o gün hicbişey yapmadı ve cıkmalıydı

valmont2

Üye
Originally posted by ardadoganer@Sep 5 2005, 07:04 PM
en azından tekke golün ortasını yaptı ayrıca bu kadar önemli macta kimsenin o kadar kolay pozisyonu kacırma lüksüde yok .Danimarka teknik direktörü bile terim niye halili oynatmadı ayrıca gözlerim tuncayı aradı dedi...
hakan o gün hicbişey yapmadı ve cıkmalıydı
[post=155456]Quoted post[/post]​
son dakikalarda cıkabilirdi haklısın.. ama hiçbişey yapmadı demek için ya futbolu bilmemek yada macı izlememek gerekir.. ;)

seriFBurak

seriFBurak

Üye
tuncay sakat oldgu içn oynamadgı dogru ama halil hakan ın kesldgi 50 li dakiklardan sonra rahtlıkla oynardı!
ama Fatih hoca da tırsıo du!

CooL'n'Quiet

Üye
eyvallah....
Bence genc bi kaleciye bu kadar yüklenmek yanlsı(hemde teknik direktör tarafından)rüştüde ilk oyandııı seneler cok hata yapmıstı.genc bi adama bu kadar yüklenip onu soğutmak yanlıs.Gercekten top karın bosluuna gelmiş olabilir ;) bence o kadarda cok sırıtmadı kalede.Hakanın kacırdıı pozisyonunda asistini yapmsıtı ;)

DefectoR

Evet bunca yorum gösteriyorki fatih terim = kocaman bi 0

valmont2

Üye
vaybe... bravo size gercekten.. neler basardıgını butun dunyanın duydugu fatih terimi 0 yaptınız.. gözü boyanmış turk insanına yakısıcak sozler gercekten.. meyva veren agacı taşlarlar.. atalarımız bosuna dememişler..

DefectoR

Neler yaptığını gördük, Galatasaray'ı ne hallere getirdiğini, sıra milli takıma geldiğini biliyorum.

valmont2

Üye
Originally posted by DefectoR@Sep 5 2005, 07:29 PM
Neler yaptığını gördük, Galatasaray'ı ne hallere getirdiğini, sıra milli takıma geldiğini biliyorum.
[post=155475]Quoted post[/post]​
f. terim bazılarının ruyasında bile göremeyicegi basarıları yasattı .. milli takımı son torbadan avrupa sampıyonasına katılmasını sagladı.. uefa kupası.. tr de sampıyonluklar.. (tabi bu basarılar bazılarının hiç istemedigi basarılar) bu yapılanlar bir kalemde silenemez.. son galatasaray macerasında evet basarısız olmus olabilir.. hata da yaptı.. ama o kadar futbolcuyla vede ona inanmıyan futbolcularla daha iyiside olamazdı..

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
inşallah almanyaya gideriz :D

Tayfuns

Üye
olan olmus bıten bıtmıs tr umutları danımarka macı ıle sona ermıstır genc oyuncuları sogutmaya gerek yok yanlıs bı tavır fatıh hocaaaaaaa

Caine

Caine

Üye
fatih hoca bu ülkenin tartışıllmaz en iyi hocası hakanda en iyi forvetidir. aksini söyeleyen olursa ona istatistiklerle cevap verebilirim :DD

kral kaçırdığı 1 golle krallığnı, imparatorda volkan gibi trecrübesiz bir adamı kaleye sokmakla imparatorluğunu kaybetmez ;;)

CooL'n'Quiet

Üye
abi hakanın istatistiklerine lafımız yok görevini yapmıs eyvallah.Ama artık yerini yavas yavas genclere bırakması lazım.yaptıkları için teşekkürler ama bilmiyom yaa bu kadar önemli macta TÜRKİYENİN EN İYİ FORVETİ nasıl böle gol kacırır?formda bi halil varken bence hakan olmamalıydı sahada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt