Terim Donemi Bitti

• 24 Eylül 2013
  • 456 Okunma
  • 13 Cevap

1. Fatih Terim Galatasaray ile yollarini ayirdi.

Yazan: Samet.25
  2. Milli takımımıza hayırlı olsun...

3. Galatasaray'ı iyi günlerin beklemediği kesin ...

4. terimi attım bu akşam

5. Gecmis olsun

6. Milli takımımza hayrlı olsn

7. terim gitmemeliydi

8. galatasaray sıkintida bu saatten sonra onunde onemli maclar varken bu karar zor duruma sokar gs yi

9. ben bu karar olumlu bakıyorum milli takıma başladıktan sonra takımı ihmal ettiğini düşünüyorum

10. katılmıyorum milli takıma gittikten sonra sadece 2 mac oldu biri real madrid ile digeri beşiktas ile beşiktası zaten yenmişti. Real madrid'ede 6 0 yenilmesi gayet normal gidip mahalle takımına yenilmedi real e yenildi besiktasıda ardından yendi. Halka sizin düşünceniz gibi bir düşünce yaratıp öyle atmak istediler terimi ama %95 yemedi bu oyunu. Aysal zaten sevmiyodu terim i albayrak ı göndermesiyle değişiklik sinyallerinide önceden vermişti.

11. bence teknik direktör gelene kadar drogba hem yönetmeli ve oynamalı

12. galatasaray kümeye tezahüratı yapılıyordu iki sene evvel adam aldı iki sezon şampiyon yaptı avrupadan gelen parayla belini doğrulttun sonra biz çok profesyoneliz tamamen nankörlük kadir kıymet bilmezlik başka birşey değil

nina16 ve Samet.25 bunu beğendi.
  13. aynen

14. Yönetim çok yanlış yaptı... Terim in kovulmasi ile Borsa da FB hisseleri yükseldi ya, daha başka ölçü aramaya gerek var mı?

Yüklüyor...
19/11/2018 - 03:35