telsimde 4040 dan gelen SMS lerin sahibi nasıl...

Sponsorlu Bağlantılar

darkwolf

darkwolf

Üye
    Konu Sahibi
telsimde 4040 dan gelen SMS lerin sahibi nasıl...
millet telsimde 4040 dan gelen SMS lerin sahibini nasıl bulurum acil ogrenmem gerek serefzizin biri arkadasıma durmadan atıyor bu durum cok canımı sıktı mutlaka ogrenmem lazım. Elimde herifin MSN i war bunun bi yararı olur mu?
Lutfen cewap

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bulamazsın.. :(

emreakcali

emreakcali

Üye
ben bisefer aradim telsimi nasil buluruk dedim ordaki kiza isminide hatirliyom ayca hanim(sesikadar güzelmidir acaba hepdüsünüyom) savciliga dilekce verin dedi sonra bulunuyormus uzun is yani cook uzun :eksi:

Caine

Caine

Üye
yaw darkwolf senide bi tlfdan ararlar bi msnden rahatsgız ederler ne iş anlamadım yawww

darkwolf

darkwolf

Üye
    Konu Sahibi
sorma yauuwww hayranlarım cook :help: :help: :help:

esmir

Üye
çok kolay bi iş aslında biraz uğraşmak gerek

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Dilekçe vs neresi kolay anlamadım..

barabelli

barabelli

Üye
kıl bırsey

Fransuvain

Üye
telsim kullanıyorsan ona cevap yazabiliyorsun üstüne git tehdit et kim olduğunu öğren biraz zor ama neyse

RockFord Fosgate

Üye
mahkemeye dılekce vermen lazım baska turlu olmaz!!!

physcomania

Üye
dilekçe falan bilmemne uzun iş
hattını deiştir daha mantıklı

ben_daha_yeniyim

Üye
mahkemeye dilekçe işi çok uzun sürüyor bizde verdik savcılıya bekle babam bekle tık yok kaç sene oldu.

arkadas benden sana tavsiye telsim shoplarda tanıdıgın varsa anında halleder

Derdeste_41

Üye
gönderen kişiye ait noyu savcılığa vermeden bulamıyoruz hiç olmassa tadını çıkaralım.aslında benim de bir problemim var.4040 gelen gizli mesajlara nasıl cevap yazabiliriz.:) mesajın başında bir kullanıcı kodu var. mesajın başına onumu yazmamız gerekiyor.lütfen yardımcı olun yoksa çıldırcağım.yav mesaj geliyor uğraşmak istemiyom bende mesaj atıyom gidip gitmediği hakkında bir bilbim yok.

Üst Alt