Macera Telling Lies - iOS


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Telling Lies, iOS cihazlar için yayınlanan 4 kişinin hayatını izlediğimiz interakfit bir oyunudur. iOS 12.2 ve üzeri gerektirir.Telling Lies İndir - iOS - MaxiCep
 

Benzer Konular

ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
223
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
184
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
216
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
211
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
239
ANIL
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt