Televizyon Tavsiyesi Bakarmısınız Arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

abometin2

abometin2

Üye
    Konu Sahibi
Televizyon Tavsiyesi Bakarmısınız Arkadaşlar
Merhaba Arkadaşlar

şu televizyonu almaya karar verdim siz ne dersiniz bu fiyata değermi ?

restmod

restmod

Üye
Vestelin urunleri genelde kalitesizdir. Led tvlerde lg almanizi oneririm.

restmod

restmod

Üye
lg lerde de teknik servis çok sorunlu alabiliyorsan sharp almanı öneririm

Sharp turkiyede pek yok alsa bile servisini nerede bulacak su an lg veya samsung alinir ama bana gore lg ler daha kaliteli serviside o kadar kotu degil

abometin2

abometin2

Üye
    Konu Sahibi
vestel neden kalitesiz cihazlarda teknik sorunlarmi oluyor yoksa uzun omurlu mu olmuyor ayrica neye dayanarak soyluyorsunuz

restmod

restmod

Üye
vestel neden kalitesiz cihazlarda teknik sorunlarmi oluyor yoksa uzun omurlu mu olmuyor ayrica neye dayanarak soyluyorsunuz

Servisi her yerde var uzun omurlu olmuyor camasir makinasi ve tv vesteldi bizim 1yil sonra ariza cikardi daha sonra 6-7ayda bir arizanlamaya basladi bizde artik baska almak zorunda kaldik elektrik supurgeside vesteldi 2 ay sonra servise gitti buzdolabi bosch 20 yildir calisiyor bunun gibi binlerce ornek var o yuzden vestel iyi degil diyorum

phasan

phasan

Üye
Philips de guzel biz aldık bı philips led tv HD 3d li 3 yıldır en ıyı televızyon muş

abometin2

abometin2

Üye
    Konu Sahibi
Servisi her yerde var uzun omurlu olmuyor camasir makinasi ve tv vesteldi bizim 1yil sonra ariza cikardi daha sonra 6-7ayda bir arizanlamaya basladi bizde artik baska almak zorunda kaldik elektrik supurgeside vesteldi 2 ay sonra servise gitti buzdolabi bosch 20 yildir calisiyor bunun gibi binlerce ornek var o yuzden vestel iyi degil diyorum
anlıyorum peki bana 1500 liraya kadar hangi televizyonu önerirsin

restmod

restmod

Üye

Üst Alt