telekoma tepkiler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
 


sebofb090

sebofb090

Üye
çok haklısın kardeş ya bu fiyatlar hiçbir ülkede yok be
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
:zuha: çok güzel...
 
ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
KAZIKCILAR işte bi Türkiye böyle yapıyordur.
Cep telefonu Burda daha pahaLı
Bağlantı daha pahalı
arabalar daha pahalı
pcler daha pahalı

Ama yoksulluk sınırı burda daha düşük burası daha fakir ülke fakirlere mi yapılıyor bunlar beee ne olsa Türkiye'de pahalı
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt