Telegram Giriş Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Lennie

Lennie

Üye
    Konu Sahibi
Telegram Giriş Hatası
Arkadaşlar telegramı 2 3 kere sildim ve yeniden kayıt için birkaç gün beklememi söyledi 5. Gün bugün ve hala aynı hatayı veriyor ne kadar daha beklemeliyim bir çözümü var mıdır yardımcı olursanız sevinirim...

arslan3332

arslan3332

Üye
Modlu telegram yükleyip giriş yapmayı denedin mi?

arslan3332

arslan3332

Üye
Google da modlu telegram diye aratırsan ilk seçenek olarak çıkacaktır.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bence her deneme de daha da artacaktır çünkü bu da bir koruma sistemi. Destek ile iletişime geçerek gelebilecek talimatları beklemek en mantıklı karar gibi durmaktadır.

Lennie

Lennie

Üye
    Konu Sahibi
Bence her deneme de daha da artacaktır çünkü bu da bir koruma sistemi. Destek ile iletişime geçerek gelebilecek talimatları beklemek en mantıklı karar gibi durmaktadır.
Reyis dedigini yaptım her gün ayrı ayrı mail atiyorum telegram supporta 1 kere bile dönmediler iste cozüm arıyorum siliyim bari denemicem birdaha napalım

Lennie

Lennie

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada dedigin gibiyse baya bir beklemem gerekecek cok denedim süresi de yazmıyor

Lennie

Lennie

Üye
    Konu Sahibi
Sorunu çözdüm konu kilitlenebilir fake numara ile kaydolup numarayı değiştirdim kendiminki ile ve banım kalkmış oldu baska yerlerden de denedim hesabım acık oldu

Üst Alt