Telefonunuzun ekranına bakmanıza gerek yok

 • 9 Mart 2013
 • 385 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Artık telefonunuzun ekranına bakmadan gözlüğünüzden Facebook paylaşımlarını, Tweet mesajlarını, e-postalarınızı görebileceksiniz. Bu GlassUp isimli ilginç ürünle mümkün olacak...

  < Resmi açmak için tıklayın >  CeBIT tüm hızıyla devam ederken haberler ise gelmeye devam ediyor. Etkinlikte ilgi çekici cihazlardan bir tanesi ise GlassUp isimli gözlük. Bu gözlük akıllı telefonlar için geliştirilmiş ikinci bir ekran yerine geçecek. Bluetooth ile telefona bağlanan gözlüğün sağ tarafında yer alan projektör, görüntüleri gözlüğün camına yansıtıyor.

  Böylece Facebook’taki durum güncellemelerini, Tweet mesajlarını, yazıları, emaillerinizi okuyabiliyorsunuz. Teorik olarak bu şekilde çalışan gözlüğün erken prototipi CeBIT’te tanıtılıyor. Ancak firma tarafından yapılan açıklamada Haziran’daki Augmented World Expo etkinliğinde gözlüğün son hali yer alacak. iOS ve Android’e uyumlu olan gözlüğün Bluetooth 4.0 ve Bluetooth 3.1 destekleyen 2 versiyonu olacak. Bu ilginç ürün 299 Euro’dan ön sipariş edilebiliyor.
   


  Yazan: Mad EagLe
 2. güzelmiş
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 11:09