TELEFONUN SAĞ ÜST TARAFINDA RAKAMLAR ÇIKIYO ÇILDIRCAMM.@ şaka şaka Bu eskidendi. :) %100 çözüm -<

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
TELEFONUN SAĞ ÜST TARAFINDA RAKAMLAR ÇIKIYO ÇILDIRCAMM.@ şaka şaka Bu eskidendi. :) %100 çözüm -<
MaxiMaMi_<< farkıyla ;)

Arkadaşlar Daha önce başıma gelmişti. Çok sıkıntı yapmıştı çözüm olarak format atmıştım. Sonra 2 saat tekrar hacker la, program yükle ıvır zıvır..

ŞİMDİ YİNE AYNISI OLDU.. Maxicep ten ve internetten baktım. " KİMİSİ VIRÜS VAR, HAFIZA KARTINI BIÇIMLENDIR VE FORMAT AT DIYO. KİMİSİDE " CPU VE RAM IN HIZI GÖSTERGESI DIYO ve en son hangi programı yüklediysen programın ayarlarından olabilir yada son programları kaldırın yazıyo du "

BENDE de bi kaç programı açınca hata veriyodu.sonra şüphelendim virüs olabilir diye ki şu sonuca vardım.. %60 virüs olabilir %40 i da son yüklenen programlar.

ŞİMDİ GELELİM %100< ' ÇÖZÜME " :)

Şimdi ilk başta bi kaç programı açarken hata veriyodu. Sonra son yüklediğim şüphelendiğim programları kaldırdım. Düzelmedi. Sonra şöyle yaptım " acaba hafıza kartında mi sıkıntı var hemen çıkardım ve sonuç. Hafıza kartında sorun yok. Telefona baktım yine aynı.

Sonra anti virüs programı yükledim hemen telefonu taradım. Tarama esnasında hep hata verdi. Sonra dosya yöneticisine girdi " C " ye girdim. 5 6 tane txt dosyası vardı sildim. Sonra uygulama yöneticisine girdim,

Burayı dikkatli dinleyin.

" - Nokia smart installer adında 2 uygulama vardı kaldırdım.

- X-plore ( dosya yönetici ) sini kaldırdım.

- ErrRd u( eror ) yani hata demek biliyosunuz. onuda kaldırdım.

- Nokia filebrowser'i ve SpyScan'ı da kaldırdım.

SONRA TELEFONU KAPATIP AÇTIM. %100 format atmadan, hafıza kartını biçimlendirmeden Telefon düzeldi :))

Yha kusura bakmayın mobilim. Büssürü yazı yazdim affedin beni :))

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Başıma hiç öyle birşey gelmedi ama Teşekkürler , Eline Sağlık.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
çok sinir bozucu. birinin başına gelirse google arama sonuçlarına maxicep çıksın. Bu paylaşımım çıksın. Bunları yaparsa düzelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt