Telefonun kendi uygulama şifreleme özelliği yokmu

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun kendi uygulama şifreleme özelliği yokmu
Ekstra uygulama yüklemek istemiyorum cm securitiy gibi uygulama yüklemek istemiyorum

Bazı kişiler telefonu birine konuşsun diye telefonu eline verdim de facebook den tut tweet e kadar bakıyorlar rahatsız oldum bu durumdan program yüklemek istemiyorum cihaz s6 böyle bir özellik Android telefonlar da mevcut mudur .

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Hiçbir telefonda şuan bu mevcut değil diye biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ZenFone5 de gördüm fakat diğerlerinde rast gelmedim.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Baya bir baktım bu knox ne ise yarıyor belki uygulamaları kilitleyebilir

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Uygulamaların Parmak izi ile açılmasını sağlayan uygulama kullanıyorum ben tavsiye ederim :)

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamaların Parmak izi ile açılmasını sağlayan uygulama kullanıyorum ben tavsiye ederim :)

Bende program biliyorum ama telefonun kendi özelliği yokmu ?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

elektrotown

Üye
myknox yükle samsung orjinal proğramı ben not 4 de kullanıyorum gayet başarılı ayrı bir işletim sistemi gibi çalışıyor whatssap dahil bütün herşeye parmak izi kilidi koyabiliyorsun

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
myknox yükle samsung orjinal proğramı ben not 4 de kullanıyorum gayet başarılı ayrı bir işletim sistemi gibi çalışıyor whatssap dahil bütün herşeye parmak izi kilidi koyabiliyorsun
Tamam bakcam uygulamaya

Son düzenleme:
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Myknox uygun çözemedim sanki sistemin içinde sistem açıyor yedek kullanıcı gibi
Ve facebook instagram WhatsApp gibi uygulamalarda bu uygulama ise yaramıyor çünkü samsung bu uygulamaları sisteme gömdüğü için.

Üst Alt