Telefonun kaçak olup ulmadığını anlamak ?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[email protected]®KML

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir telefonun sadece pılın altında kşbılgılerden kaçak olup olmadıgını nsl anlayabılırız (ımeı numarasını ınternetten bakmadan)dırek yanıpılın artına bakarak
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Anlayamazsın.. :(
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
IMEI hariç anlayamazsın.
 
Shadowman07

Shadowman07

Üye
belki nokia com ltd garantisinden anlayabilirsin..
 
pelikula

pelikula

Üye
bnm telefonun kaçakmış ikide birde kndi kndine kapanıp acılıyordu
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt